V turnaji OPEN – Dortmund minuloročný český víťaz gufin... nedokázal zvíťaziť vo svojom turnaji a skončil už v semifinále, kde podľahol 156. hráčovi – ferdinand4. Tento hráč nakoniec celý turnaj vyhral. Berdych1 v turnaji OPEN – Armangh s prehľadom vyhral a upevnil si tak 5. miesto SYNOT TIP RACE napriek tomu, že sedel na tribúne slávneho Nou Compu, kde sa dostal vďaka výhre v súťaži SYNOT TIP CHALLENGE 2014. 3. nasadený Koumacekk potvrdil rolu favorita a s prehľadom ovládol turnaj OPEN – Marstrand. Vo finále si strihol tento vydarený tiket: https://sport.synottip.cz/CouponDetail.aspx?Identifier=e4e56ba746b39cbefe79c3be88db69b7 .

Fandulka46, celkový líder tabuľky, sa vďaka výhre v turnaji OPEN – Prievidza osamostatnil na prvej priečke SYNOT TIP RACE. Tento hráč oplýva veľkým sebavedomím, keď bral kurz 15,48 za tento tiket: https://sport.synottip.cz/CouponDetail.aspx?Identifier=8fd4a3796bf9ac8c2e10e57df8ee38e9 . Turnajom OPEN – Castellón de la Plana preletel ako strela hráč Simcha1983 a posunul sa tak už na 12. miesto SYNOT TIP RACE. Vo štvrťfinále porazil hráča karel123 (4. miesto) a dosiahol krásny kurz 237,4 tiež vďaka tomuto tiketu: https://sport.synottip.cz/CouponDetail.aspx?Identifier=6e6e4c986bc10fdb2f7432891304526c . Víťazom turnaja OPEN – Skanor sa stal favorit slayer71. Súperi mu však nedali nič zadarmo. V semifinále zvádzal ťažký súboj s hráčom jseedl1687, ktorý vyhral v pomere 217,8 : 150,6. Vo finále sa zapotil s hráčkou Vanessa05, ale odišiel nakoniec ako víťaz v pomere 190,1 : 155,9.