Zapni si naše upozornenia a získaj informácie o novinkách a akciách ako prvý.
09.04.2020 21:59:35

Výsledky

  • piatok
    03.04.
  • sobota
    04.04.
  • nedeľa
    05.04.
  • pondelok
    06.04.
  • utorok
    07.04.
  • streda
    08.04.
  • štvrtok
    09.04.
Typ výsledkov Zobrazenie
Dátum
Všetky športy
Baseball
Basketbal
E-sport
Futbal
Hádzaná
Hokej
MMA
Sepak takraw
Stolný tenis
Šípky
Volejbal

Baseball

Taiwan - CPBL Minor
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
40840 Rakuten Monkeys 2 - WEI Chuan Dragons 2 09.04.20 | 07:00 5:1

Basketbal

Taiwan - SBL
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
11343 Pauian Archiland - Bank of Taiwan 09.04.20 | 11:00 77:85
11358 Taiwan Beer - Kinmen Kaoliang Liquor 09.04.20 | 13:00 78:69

E-sport

Counter-Strike - Zápasy
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
12792 Astralis - Mousesports 09.04.20 | 18:20 2:0
12800 FaZe Clan - OG 09.04.20 | 18:20 2:0
12801 Natus Vincere - Fnatic 09.04.20 | 18:20 0:2
13097 MAD Lions - FunPlus Phoenix 09.04.20 | 19:00 2:0
12489 BIG - No Limit Gaming 09.04.20 | 19:15 - : -
13221 soyboysxP - lotb 09.04.20 | 21:00 - : -
12512 Touch The Crown - epikk esports 09.04.20 | 21:30 - : -
Dota2 - Zápasy
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
13375 Royal Never Give Up - Newbee 09.04.20 | 09:00 1:2
13942 Ninjas in Pyjamas - Chicken Fighters 09.04.20 | 11:00 1:2
13834 Invictus Gaming - EHOME 09.04.20 | 13:00 2:0
13828 Team Aster - Vici Gaming 09.04.20 | 13:00 0:2
13943 Alliance - Team Spirit 09.04.20 | 14:00 1:2
13945 Team Secret - Natus Vincere 09.04.20 | 17:00 2:0
13954 Team Liquid - Team Unique 09.04.20 | 20:00 - : -
League of Legends - Zápasy
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
14380 T1 - SANDBOX Gaming 09.04.20 | 10:00 2:0
14699 LNG Esports - Edward Gaming 09.04.20 | 11:00 0:2
14381 Griffin - Afreeca Freecs 09.04.20 | 13:00 0:2
14703 JD Gaming - Invictus Gaming 09.04.20 | 13:00 2:0
15757 Intrepid Fox Gaming - Team GamerLegion 09.04.20 | 18:00 0:2
15765 MAD Lions Madrid - K1CK Neosurf 09.04.20 | 21:00 - : -
15880 Sector One - Defusekids 09.04.20 | 21:00 - : -

Futbal

Bielorusko - 1.liga, rezervné tímy
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
16601 Neman Grodno - Belshina Bobrujsk 09.04.20 | 14:00 5:2
Electronic Leagues - 1 Division FUFV
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
15388 Boston River - CA Penarol 09.04.20 | 03:30 1:1
15391 CA Progreso - Defensor Sporting 09.04.20 | 03:30 4:1
15394 Kenny Bell - CA River Plate 09.04.20 | 03:30 1:2
15398 Racing - Plaza Colonia 09.04.20 | 03:30 3:0
15392 Club Nacional De Football - Danubio FC 09.04.20 | 03:45 1:0
15397 La Legion - Toli 09.04.20 | 03:45 4:0
15399 Montevideo City Torque - Wanderers 09.04.20 | 03:45 1:1
15390 Villa Teresa - Cronos 09.04.20 | 03:45 0:1
Electronic Leagues - 2 Division FUFV
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
39375 CA Artigas - Potencia 09.04.20 | 04:00 0:2
39360 CA Juventud De Las Piedras - Miramar Misiones 09.04.20 | 04:00 3:0
22954 Institucion Atletica Sud America - Albion 09.04.20 | 04:00 0:2
39381 Ocean Kush - ABC Del Fut 09.04.20 | 04:00 0:5
39392 Deportivo Maldonado - Los Tablones 09.04.20 | 04:15 2:2
39450 Garra Charrua - Cerro Largo FC 09.04.20 | 04:15 4:0
39449 Huracan FC - Palermo 09.04.20 | 04:15 0:1
39448 Rampla Juniors - Piedras Blancas 09.04.20 | 04:15 0:3
Electronic Leagues - Cyberleague Pro Series RPL
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
36846 Spartak - Tambov 09.04.20 | 13:00 2:3
36833 Krasnodar - Rostov 09.04.20 | 13:30 0:3
36839 Krasnodar - Spartak 09.04.20 | 14:00 0:2
36821 Rostov - Tambov 09.04.20 | 14:30 1:3
36842 Tambov - Krasnodar 09.04.20 | 15:00 2:1
36828 Spartak - Rostov 09.04.20 | 15:30 2:3
36835 Tambov - Spartak 09.04.20 | 16:00 2:2
36819 Rostov - Krasnodar 09.04.20 | 16:30 3:1
36843 Spartak - Krasnodar 09.04.20 | 17:00 3:2
36832 Tambov - Rostov 09.04.20 | 17:30 3:1
36838 Krasnodar - Tambov 09.04.20 | 17:31 2:3
36820 Rostov - Spartak 09.04.20 | 18:30 - : -
Electronic Leagues - eSports Battle - CIS Cup
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
39349 CSKA Moscow (KODAK) - Lokomotiv Moscow (JKEY) 09.04.20 | 07:30 0:1
39347 Spartak Moscow (KRAVARK) - Dynamo Kyiv (MR.JAB) 09.04.20 | 07:30 0:3
39358 Dynamo Kyiv (MR.JAB) - Shakhtar Donetsk (BOMBI1T0) 09.04.20 | 07:42 1:2
39361 Lokomotiv Moscow (JKEY) - Spartak Moscow (KRAVARK) 09.04.20 | 07:42 0:1
39362 Shakhtar Donetsk (BOMBI1T0) - Lokomotiv Moscow (JKEY) 09.04.20 | 07:54 1:1
39370 Spartak Moscow (KRAVARK) - CSKA Moscow (KODAK) 09.04.20 | 07:54 0:1
39371 CSKA Moscow (KODAK) - Shakhtar Donetsk (BOMBI1T0) 09.04.20 | 08:06 0:2
39391 Lokomotiv Moscow (JKEY) - Dynamo Kyiv (MR.JAB) 09.04.20 | 08:06 1:1
39394 Dynamo Kyiv (MR.JAB) - CSKA Moscow (KODAK) 09.04.20 | 08:18 0:1
39393 Shakhtar Donetsk (BOMBI1T0) - Spartak Moscow (KRAVARK) 09.04.20 | 08:18 2:2
39445 Dynamo Kyiv (MR.JAB) - Spartak Moscow (KRAVARK) 09.04.20 | 08:30 0:1
39541 Lokomotiv Moscow (JKEY) - CSKA Moscow (KODAK) 09.04.20 | 08:30 3:2
39544 Shakhtar Donetsk (BOMBI1T0) - Dynamo Kyiv (MR.JAB) 09.04.20 | 08:42 0:1
39576 Spartak Moscow (KRAVARK) - Lokomotiv Moscow (JKEY) 09.04.20 | 08:42 2:1
39574 CSKA Moscow (KODAK) - Spartak Moscow (KRAVARK) 09.04.20 | 08:54 2:2
39693 Lokomotiv Moscow (JKEY) - Shakhtar Donetsk (BOMBI1T0) 09.04.20 | 08:54 1:4
39689 Dynamo Kyiv (MR.JAB) - Lokomotiv Moscow (JKEY) 09.04.20 | 09:06 2:0
39694 Shakhtar Donetsk (BOMBI1T0) - CSKA Moscow (KODAK) 09.04.20 | 09:06 1:0
39701 CSKA Moscow (KODAK) - Dynamo Kyiv (MR.JAB) 09.04.20 | 09:18 4:1
39699 Spartak Moscow (KRAVARK) - Shakhtar Donetsk (BOMBI1T0) 09.04.20 | 09:18 1:1
Electronic Leagues - eSports Battle - English Premier League
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
39778 Arsenal FC (ORLOVSKY1) - Manch.City (BOULEVARD_PROSPECT) 09.04.20 | 09:00 2:0
39776 Manch.Utd (DANGERDIM77) - Tottenham (NIKKITTA) 09.04.20 | 09:00 0:0
39779 Manch.City (BOULEVARD_PROSPECT) - Liverpool FC (VRICO) 09.04.20 | 09:12 1:1
39780 Tottenham (NIKKITTA) - Arsenal FC (ORLOVSKY1) 09.04.20 | 09:12 1:1
39781 Arsenal FC (ORLOVSKY1) - Manch.Utd (DANGERDIM77) 09.04.20 | 09:24 2:1
39787 Liverpool FC (VRICO) - Tottenham (NIKKITTA) 09.04.20 | 09:24 2:1
39784 Manch.Utd (DANGERDIM77) - Liverpool FC (VRICO) 09.04.20 | 09:36 3:0
39785 Tottenham (NIKKITTA) - Manch.City (BOULEVARD_PROSPECT) 09.04.20 | 09:36 1:0
39796 Liverpool FC (VRICO) - Arsenal FC (ORLOVSKY1) 09.04.20 | 09:48 1:0
39797 Manch.City (BOULEVARD_PROSPECT) - Manch.Utd (DANGERDIM77) 09.04.20 | 09:48 0:0
39916 Manch.City (BOULEVARD_PROSPECT) - Arsenal FC (ORLOVSKY1) 09.04.20 | 10:00 1:2
39917 Tottenham (NIKKITTA) - Manch.Utd (DANGERDIM77) 09.04.20 | 10:00 0:1
39926 Arsenal FC (ORLOVSKY1) - Tottenham (NIKKITTA) 09.04.20 | 10:12 1:1
39928 Liverpool FC (VRICO) - Manch.City (BOULEVARD_PROSPECT) 09.04.20 | 10:12 0:0
39931 Manch.Utd (DANGERDIM77) - Arsenal FC (ORLOVSKY1) 09.04.20 | 10:24 1:3
39933 Tottenham (NIKKITTA) - Liverpool FC (VRICO) 09.04.20 | 10:24 3:0
39935 Liverpool FC (VRICO) - Manch.Utd (DANGERDIM77) 09.04.20 | 10:36 0:3
39959 Manch.City (BOULEVARD_PROSPECT) - Tottenham (NIKKITTA) 09.04.20 | 10:36 1:1
39951 Arsenal FC (ORLOVSKY1) - Liverpool FC (VRICO) 09.04.20 | 10:48 3:1
39961 Manch.Utd (DANGERDIM77) - Manch.City (BOULEVARD_PROSPECT) 09.04.20 | 10:48 1:2
14400 Liverpool FC (OLLE) - Manch.City (MOONEYCB) 09.04.20 | 12:00 0:2
14410 Tottenham (CHELLOVEKK) - Arsenal FC (INQUISITOR) 09.04.20 | 12:00 3:0
14460 Arsenal FC (INQUISITOR) - Manchester United (PABLIK) 09.04.20 | 12:12 0:0
14483 Manch.City (MOONEYCB) - Tottenham (CHELLOVEKK) 09.04.20 | 12:12 1:1
14479 Manchester United (PABLIK) - Manch.City (MOONEYCB) 09.04.20 | 12:24 1:1
14491 Tottenham (CHELLOVEKK) - Liverpool FC (OLLE) 09.04.20 | 12:24 0:0
14555 Liverpool FC (OLLE) - Manchester United (PABLIK) 09.04.20 | 12:36 1:1
14645 Manch.City (MOONEYCB) - Arsenal FC (INQUISITOR) 09.04.20 | 12:36 2:0
14561 Arsenal FC (INQUISITOR) - Liverpool FC (OLLE) 09.04.20 | 12:48 1:1
14664 Manchester United (PABLIK) - Tottenham (CHELLOVEKK) 09.04.20 | 12:48 1:1
14665 Arsenal FC (INQUISITOR) - Tottenham (CHELLOVEKK) 09.04.20 | 13:00 1:3
15556 Manch.City (MOONEYCB) - Liverpool FC (OLLE) 09.04.20 | 13:00 0:4
15753 Manchester United (PABLIK) - Arsenal FC (INQUISITOR) 09.04.20 | 13:12 0:0
15741 Tottenham (CHELLOVEKK) - Manch.City (MOONEYCB) 09.04.20 | 13:12 0:3
15574 Liverpool FC (OLLE) - Tottenham (CHELLOVEKK) 09.04.20 | 13:24 2:1
15652 Manch.City (MOONEYCB) - Manchester United (PABLIK) 09.04.20 | 13:24 1:1
15651 Arsenal FC (INQUISITOR) - Manch.City (MOONEYCB) 09.04.20 | 13:36 0:0
15655 Manchester United (PABLIK) - Liverpool FC (OLLE) 09.04.20 | 13:36 1:1
15656 Liverpool FC (OLLE) - Arsenal FC (INQUISITOR) 09.04.20 | 13:48 1:1
15654 Tottenham (CHELLOVEKK) - Manchester United (PABLIK) 09.04.20 | 13:48 0:0
28070 Liverpool (TAKA) - Arsenal (KALIBRA) 09.04.20 | 18:00 2:2
25924 Manch.City (FEARGGWP) - Tottenham (FLEWLESS_PHOENIX) 09.04.20 | 18:00 2:0
28058 Arsenal (KALIBRA) - Manch.Utd (PASHOK75) 09.04.20 | 18:12 1:1
28092 Tottenham (FLEWLESS_PHOENIX) - Liverpool (TAKA) 09.04.20 | 18:12 2:2
28087 Liverpool (TAKA) - Manch.City (FEARGGWP) 09.04.20 | 18:24 0:3
26335 Manch.Utd (PASHOK75) - Tottenham (FLEWLESS_PHOENIX) 09.04.20 | 18:24 1:0
26299 Manch.City (FEARGGWP) - Manch.Utd (PASHOK75) 09.04.20 | 18:36 0:0
28099 Tottenham (FLEWLESS_PHOENIX) - Arsenal (KALIBRA) 09.04.20 | 18:36 2:0
28098 Arsenal (KALIBRA) - Manch.City (FEARGGWP) 09.04.20 | 18:48 0:0
28334 Manch.Utd (PASHOK75) - Liverpool (TAKA) 09.04.20 | 18:48 2:0
28335 Arsenal (KALIBRA) - Liverpool (TAKA) 09.04.20 | 19:00 3:0
28337 Tottenham (FLEWLESS_PHOENIX) - Manch.City (FEARGGWP) 09.04.20 | 19:00 3:1
28338 Liverpool (TAKA) - Tottenham (FLEWLESS_PHOENIX) 09.04.20 | 19:12 0:0
28373 Manch.Utd (PASHOK75) - Arsenal (KALIBRA) 09.04.20 | 19:12 0:2
28371 Manch.City (FEARGGWP) - Liverpool (TAKA) 09.04.20 | 19:24 2:0
28395 Tottenham (FLEWLESS_PHOENIX) - Manch.Utd (PASHOK75) 09.04.20 | 19:24 0:0
28397 Arsenal (KALIBRA) - Tottenham (FLEWLESS_PHOENIX) 09.04.20 | 19:36 0:2
28396 Manch.Utd (PASHOK75) - Manch.City (FEARGGWP) 09.04.20 | 19:36 1:1
28423 Liverpool (TAKA) - Manch.Utd (PASHOK75) 09.04.20 | 19:48 0:0
28431 Manch.City (FEARGGWP) - Arsenal (KALIBRA) 09.04.20 | 19:48 0:1
Electronic Leagues - eSports Battle - Euro 2020
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
32420 Spain (KALIBRA) - Portugal (FLEWLESS_PHOENIX) 09.04.20 | 00:06 0:2
32428 Belgium (FEARGGWP) - Spain (KALIBRA) 09.04.20 | 00:18 1:0
Electronic Leagues - eSports Battle - Europa League
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
27686 Ajax (PABLIK) - FC Porto (INQUISITOR) 09.04.20 | 17:42 2:1
27687 Bayer Leverkusen (CHELLOVEKK) - CF Valencia (MOONEYCB) 09.04.20 | 17:42 1:2
27811 CF Valencia (MOONEYCB) - Ajax (PABLIK) 09.04.20 | 17:54 4:0
27812 Manchester United (OLLE) - Bayer Leverkusen (CHELLOVEKK) 09.04.20 | 17:54 2:2
27714 Ajax (PABLIK) - Manchester United (OLLE) 09.04.20 | 18:06 1:1
27816 FC Porto (INQUISITOR) - CF Valencia (MOONEYCB) 09.04.20 | 18:06 0:0
27745 Bayer Leverkusen (CHELLOVEKK) - Ajax (PABLIK) 09.04.20 | 18:18 0:2
27817 Manchester United (OLLE) - FC Porto (INQUISITOR) 09.04.20 | 18:18 2:2
Electronic Leagues - eSports Battle - German Bundesliga
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
11551 Borussia Monchengladbach (KRAVARK) - RB Leipzig (MR.JAB) 09.04.20 | 09:30 0:2
11547 Leverkusen (KODAK) - Dortmund (JKEY) 09.04.20 | 09:30 1:0
11549 Dortmund (JKEY) - Borussia Monchengladbach (KRAVARK) 09.04.20 | 09:42 1:1
11548 RB Leipzig (MR.JAB) - Bayern Munich (BOMBI1T0) 09.04.20 | 09:42 2:2
11564 Bayern Munich (BOMBI1T0) - Dortmund (JKEY) 09.04.20 | 09:54 1:1
11559 Borussia Monchengladbach (KRAVARK) - Leverkusen (KODAK) 09.04.20 | 09:54 2:0
11707 Dortmund (JKEY) - RB Leipzig (MR.JAB) 09.04.20 | 10:06 1:1
11776 Leverkusen (KODAK) - Bayern Munich (BOMBI1T0) 09.04.20 | 10:06 2:1
11777 Bayern Munich (BOMBI1T0) - Borussia Monchengladbach (KRAVARK) 09.04.20 | 10:18 3:2
11797 RB Leipzig (MR.JAB) - Leverkusen (KODAK) 09.04.20 | 10:18 0:2
11800 Dortmund (JKEY) - Leverkusen (KODAK) 09.04.20 | 10:30 0:1
11812 RB Leipzig (MR.JAB) - Borussia Monchengladbach (KRAVARK) 09.04.20 | 10:30 0:1
11808 Bayern Munich (BOMBI1T0) - RB Leipzig (MR.JAB) 09.04.20 | 10:42 2:3
11805 Borussia Monchengladbach (KRAVARK) - Dortmund (JKEY) 09.04.20 | 10:42 2:0
11859 Dortmund (JKEY) - Bayern Munich (BOMBI1T0) 09.04.20 | 10:54 0:2
11857 Leverkusen (KODAK) - Borussia Monchengladbach (KRAVARK) 09.04.20 | 10:54 3:1
11861 Bayern Munich (BOMBI1T0) - Leverkusen (KODAK) 09.04.20 | 11:06 3:0
11860 RB Leipzig (MR.JAB) - Dortmund (JKEY) 09.04.20 | 11:06 1:1
11888 Borussia Monchengladbach (KRAVARK) - Bayern Munich (BOMBI1T0) 09.04.20 | 11:18 0:6
11867 Leverkusen (KODAK) - RB Leipzig (MR.JAB) 09.04.20 | 11:18 2:2
Electronic Leagues - eSports Battle - Champions League
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
36790 Liverpool FC (ORLOVSKY1) - Real Madrid (BOULEVARD_PROSPECT) 09.04.20 | 07:00 0:0
35958 Paris SG (DANGERDIM77) - Manch.City (NIKKITTA) 09.04.20 | 07:00 0:2
36855 Manch.City (NIKKITTA) - Liverpool FC (ORLOVSKY1) 09.04.20 | 07:12 0:4
36854 Real Madrid (BOULEVARD_PROSPECT) - FC Barcelona (VRICO) 09.04.20 | 07:12 1:1
36934 FC Barcelona (VRICO) - Manch.City (NIKKITTA) 09.04.20 | 07:24 0:3
36022 Liverpool FC (ORLOVSKY1) - Paris SG (DANGERDIM77) 09.04.20 | 07:24 1:2
35965 Manch.City (NIKKITTA) - Real Madrid (BOULEVARD_PROSPECT) 09.04.20 | 07:36 0:1
35956 Paris SG (DANGERDIM77) - FC Barcelona (VRICO) 09.04.20 | 07:36 2:1
36933 FC Barcelona (VRICO) - Liverpool FC (ORLOVSKY1) 09.04.20 | 07:48 0:2
36944 Real Madrid (BOULEVARD_PROSPECT) - Paris SG (DANGERDIM77) 09.04.20 | 07:48 0:2
35971 Manch.City (NIKKITTA) - Paris SG (DANGERDIM77) 09.04.20 | 08:00 1:0
36970 Real Madrid (BOULEVARD_PROSPECT) - Liverpool FC (ORLOVSKY1) 09.04.20 | 08:00 0:0
36971 FC Barcelona (VRICO) - Real Madrid (BOULEVARD_PROSPECT) 09.04.20 | 08:12 0:2
36967 Liverpool FC (ORLOVSKY1) - Manch.City (NIKKITTA) 09.04.20 | 08:12 1:1
36968 Manch.City (NIKKITTA) - FC Barcelona (VRICO) 09.04.20 | 08:24 0:0
35964 Paris SG (DANGERDIM77) - Liverpool FC (ORLOVSKY1) 09.04.20 | 08:24 1:1
39319 FC Barcelona (VRICO) - Paris SG (DANGERDIM77) 09.04.20 | 08:36 0:1
35972 Real Madrid (BOULEVARD_PROSPECT) - Manch.City (NIKKITTA) 09.04.20 | 08:36 0:1
36981 Liverpool FC (ORLOVSKY1) - FC Barcelona (VRICO) 09.04.20 | 08:48 1:1
36945 Paris SG (DANGERDIM77) - Real Madrid (BOULEVARD_PROSPECT) 09.04.20 | 08:48 2:0
37255 FC Barcelona (CHELLOVEKK) - Real Madrid FC (INQUISITOR) 09.04.20 | 18:30 1:0
28983 Paris SG (OLLE) - Liverpool FC (MOONEYCB) 09.04.20 | 18:30 1:2
28985 Liverpool FC (MOONEYCB) - FC Barcelona (CHELLOVEKK) 09.04.20 | 18:42 0:2
28999 Real Madrid FC (INQUISITOR) - Manchester City (PABLIK) 09.04.20 | 18:42 0:1
29035 FC Barcelona (CHELLOVEKK) - Paris SG (OLLE) 09.04.20 | 18:54 2:0
29057 Manchester City (PABLIK) - Liverpool FC (MOONEYCB) 09.04.20 | 18:54 2:1
29078 Liverpool FC (MOONEYCB) - Real Madrid FC (INQUISITOR) 09.04.20 | 19:06 2:0
29079 Paris SG (OLLE) - Manchester City (PABLIK) 09.04.20 | 19:06 0:0
29160 Manchester City (PABLIK) - FC Barcelona (CHELLOVEKK) 09.04.20 | 19:18 1:0
29161 Real Madrid FC (INQUISITOR) - Paris SG (OLLE) 09.04.20 | 19:18 2:1
29162 Liverpool FC (MOONEYCB) - Paris SG (OLLE) 09.04.20 | 19:30 2:0
37254 Real Madrid FC (INQUISITOR) - FC Barcelona (CHELLOVEKK) 09.04.20 | 19:30 0:1
29229 FC Barcelona (CHELLOVEKK) - Liverpool FC (MOONEYCB) 09.04.20 | 19:42 3:2
29213 Manchester City (PABLIK) - Real Madrid FC (INQUISITOR) 09.04.20 | 19:42 0:0
29232 Liverpool FC (MOONEYCB) - Manchester City (PABLIK) 09.04.20 | 19:54 0:1
29244 Paris SG (OLLE) - FC Barcelona (CHELLOVEKK) 09.04.20 | 19:54 1:1
29256 Manchester City (PABLIK) - Paris SG (OLLE) 09.04.20 | 20:06 0:2
29274 Real Madrid FC (INQUISITOR) - Liverpool FC (MOONEYCB) 09.04.20 | 20:06 1:3
29312 FC Barcelona (CHELLOVEKK) - Manchester City (PABLIK) 09.04.20 | 20:18 0:0
29322 Paris SG (OLLE) - Real Madrid FC (INQUISITOR) 09.04.20 | 20:18 2:3
Electronic Leagues - eSports Battle - Champions League B
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
37343 SSC Napoli (ORLOVSKY1) - Paris SG (BOULEVARD_PROSPECT) 09.04.20 | 11:30 2:1
37345 Tottenham (DANGERDIM77) - Bayern (NIKKITTA) 09.04.20 | 11:30 0:1
37443 Bayern (NIKKITTA) - SSC Napoli (ORLOVSKY1) 09.04.20 | 11:42 1:2
37305 Paris SG (BOULEVARD_PROSPECT) - Real Madrid (VRICO) 09.04.20 | 11:42 0:0
37303 Real Madrid (VRICO) - Bayern (NIKKITTA) 09.04.20 | 11:54 0:0
37346 SSC Napoli (ORLOVSKY1) - Tottenham (DANGERDIM77) 09.04.20 | 11:54 4:2
37347 Bayern (NIKKITTA) - Paris SG (BOULEVARD_PROSPECT) 09.04.20 | 12:06 0:1
37306 Tottenham (DANGERDIM77) - Real Madrid (VRICO) 09.04.20 | 12:06 1:2
37344 Paris SG (BOULEVARD_PROSPECT) - Tottenham (DANGERDIM77) 09.04.20 | 12:18 2:3
37304 Real Madrid (VRICO) - SSC Napoli (ORLOVSKY1) 09.04.20 | 12:18 0:2
15076 Bayern (NIKKITTA) - Tottenham (DANGERDIM77) 09.04.20 | 12:30 2:1
15068 Paris SG (BOULEVARD_PROSPECT) - SSC Napoli (ORLOVSKY1) 09.04.20 | 12:30 0:1
15077 Real Madrid (VRICO) - Paris SG (BOULEVARD_PROSPECT) 09.04.20 | 12:42 1:2
15080 SSC Napoli (ORLOVSKY1) - Bayern (NIKKITTA) 09.04.20 | 12:42 2:2
37365 Bayern (NIKKITTA) - Real Madrid (VRICO) 09.04.20 | 12:54 0:0
15083 Tottenham (DANGERDIM77) - SSC Napoli (ORLOVSKY1) 09.04.20 | 12:54 0:1
37587 Paris SG (BOULEVARD_PROSPECT) - Bayern (NIKKITTA) 09.04.20 | 13:06 0:0
15089 Real Madrid (VRICO) - Tottenham (DANGERDIM77) 09.04.20 | 13:06 1:1
16408 SSC Napoli (ORLOVSKY1) - Real Madrid (VRICO) 09.04.20 | 13:18 2:3
15088 Tottenham (DANGERDIM77) - Paris SG (BOULEVARD_PROSPECT) 09.04.20 | 13:18 4:1
37666 Real Madrid (TAKA) - Paris SG (KALIBRA) 09.04.20 | 16:00 2:2
38617 Tottenham (FEARGGWP) - SSC Napoli (FLEWLESS_PHOENIX) 09.04.20 | 16:00 0:0
37446 Paris SG (KALIBRA) - Bayern (PASHOK75) 09.04.20 | 16:12 2:0
41426 SSC Napoli (FLEWLESS_PHOENIX) - Real Madrid (TAKA) 09.04.20 | 16:12 0:0
38651 Bayern (PASHOK75) - SSC Napoli (FLEWLESS_PHOENIX) 09.04.20 | 16:24 2:1
38621 Real Madrid (TAKA) - Tottenham (FEARGGWP) 09.04.20 | 16:24 1:3
37445 SSC Napoli (FLEWLESS_PHOENIX) - Paris SG (KALIBRA) 09.04.20 | 16:36 0:1
38623 Tottenham (FEARGGWP) - Bayern (PASHOK75) 09.04.20 | 16:36 2:1
38624 Bayern (PASHOK75) - Real Madrid (TAKA) 09.04.20 | 16:48 3:1
37667 Paris SG (KALIBRA) - Tottenham (FEARGGWP) 09.04.20 | 16:48 1:1
38706 SSC Napoli (FLEWLESS_PHOENIX) - Tottenham (FEARGGWP) 09.04.20 | 17:00 0:0
23798 Bayern (PASHOK75) - Paris SG (KALIBRA) 09.04.20 | 17:12 0:1
38701 SSC Napoli (FLEWLESS_PHOENIX) - Bayern (PASHOK75) 09.04.20 | 17:24 0:1
38709 Tottenham (FEARGGWP) - Real Madrid (TAKA) 09.04.20 | 17:24 2:0
38702 Bayern (PASHOK75) - Tottenham (FEARGGWP) 09.04.20 | 17:36 3:0
23874 Paris SG (KALIBRA) - SSC Napoli (FLEWLESS_PHOENIX) 09.04.20 | 17:36 4:0
38710 Real Madrid (TAKA) - Bayern (PASHOK75) 09.04.20 | 17:48 0:1
Electronic Leagues - eSports Battle - Champions League C
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
26997 Dortmund (TAKA) - Atl.Madrid (KALIBRA) 09.04.20 | 20:30 0:1
27063 Inter Milan (FEARGGWP) - Chelsea FC (FLEWLESS_PHOENIX) 09.04.20 | 20:30 0:1
27075 Atl.Madrid (KALIBRA) - Ajax (PASHOK75) 09.04.20 | 20:42 4:0
27077 Chelsea FC (FLEWLESS_PHOENIX) - Dortmund (TAKA) 09.04.20 | 20:42 4:1
27078 Ajax (PASHOK75) - Chelsea FC (FLEWLESS_PHOENIX) 09.04.20 | 20:54 2:2
27223 Dortmund (TAKA) - Inter Milan (FEARGGWP) 09.04.20 | 20:54 1:3
27226 Chelsea FC (FLEWLESS_PHOENIX) - Atl.Madrid (KALIBRA) 09.04.20 | 21:06 2:2
27232 Inter Milan (FEARGGWP) - Ajax (PASHOK75) 09.04.20 | 21:06 1:1
27254 Ajax (PASHOK75) - Dortmund (TAKA) 09.04.20 | 21:18 1:2
27255 Atl.Madrid (KALIBRA) - Inter Milan (FEARGGWP) 09.04.20 | 21:18 1:1
27258 Atl.Madrid (KALIBRA) - Dortmund (TAKA) 09.04.20 | 21:30 1:1
27259 Chelsea FC (FLEWLESS_PHOENIX) - Inter Milan (FEARGGWP) 09.04.20 | 21:30 0:0
27275 Ajax (PASHOK75) - Atl.Madrid (KALIBRA) 09.04.20 | 21:42 1:2
27280 Dortmund (TAKA) - Chelsea FC (FLEWLESS_PHOENIX) 09.04.20 | 21:42 1:2
27283 Chelsea FC (FLEWLESS_PHOENIX) - Ajax (PASHOK75) 09.04.20 | 21:54 - : -
27287 Inter Milan (FEARGGWP) - Dortmund (TAKA) 09.04.20 | 21:54 - : -
Electronic Leagues - eSports Battle - International Friendlies
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
17797 Germany (CHELLOVEKK) - Brazil (INQUISITOR) 09.04.20 | 14:00 0:0
17802 Spain (OLLE) - Portugal (MOONEYCB) 09.04.20 | 14:00 1:1
17799 Brazil (INQUISITOR) - Belgium (PABLIK) 09.04.20 | 14:12 0:1
17806 Portugal (MOONEYCB) - Germany (CHELLOVEKK) 09.04.20 | 14:12 0:1
17807 Belgium (PABLIK) - Portugal (MOONEYCB) 09.04.20 | 14:24 1:1
17811 Germany (CHELLOVEKK) - Spain (OLLE) 09.04.20 | 14:24 1:0
17814 Portugal (MOONEYCB) - Brazil (INQUISITOR) 09.04.20 | 14:36 0:0
17817 Spain (OLLE) - Belgium (PABLIK) 09.04.20 | 14:36 1:1
17819 Belgium (PABLIK) - Germany (CHELLOVEKK) 09.04.20 | 14:48 0:2
17818 Brazil (INQUISITOR) - Spain (OLLE) 09.04.20 | 14:48 0:1
17825 Brazil (INQUISITOR) - Germany (CHELLOVEKK) 09.04.20 | 15:00 0:1
17821 Portugal (MOONEYCB) - Spain (OLLE) 09.04.20 | 15:00 0:2
17823 Belgium (PABLIK) - Brazil (INQUISITOR) 09.04.20 | 15:12 3:0
17838 Germany (CHELLOVEKK) - Portugal (MOONEYCB) 09.04.20 | 15:12 1:2
17837 Portugal (MOONEYCB) - Belgium (PABLIK) 09.04.20 | 15:24 3:0
17839 Spain (OLLE) - Germany (CHELLOVEKK) 09.04.20 | 15:24 0:4
17840 Belgium (PABLIK) - Spain (OLLE) 09.04.20 | 15:36 1:1
17842 Brazil (INQUISITOR) - Portugal (MOONEYCB) 09.04.20 | 15:36 1:2
17841 Germany (CHELLOVEKK) - Belgium (PABLIK) 09.04.20 | 15:48 4:2
17843 Spain (OLLE) - Brazil (INQUISITOR) 09.04.20 | 15:48 1:1
Electronic Leagues - eSports Battle - Nations League
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
16583 England (DANGERDIM77) - Netherlands (NIKKITTA) 09.04.20 | 13:30 5:0
16737 Italy (ORLOVSKY1) - Portugal (BOULEVARD_PROSPECT) 09.04.20 | 13:30 0:1
16979 Netherlands (NIKKITTA) - Italy (ORLOVSKY1) 09.04.20 | 13:42 2:0
16910 Portugal (BOULEVARD_PROSPECT) - Spain (VRICO) 09.04.20 | 13:42 1:1
17110 Italy (ORLOVSKY1) - England (DANGERDIM77) 09.04.20 | 13:54 0:5
17123 Spain (VRICO) - Netherlands (NIKKITTA) 09.04.20 | 13:54 1:1
17125 England (DANGERDIM77) - Spain (VRICO) 09.04.20 | 14:06 3:0
16584 Netherlands (NIKKITTA) - Portugal (BOULEVARD_PROSPECT) 09.04.20 | 14:06 1:1
16680 Portugal (BOULEVARD_PROSPECT) - England (DANGERDIM77) 09.04.20 | 14:18 1:2
16675 Spain (VRICO) - Italy (ORLOVSKY1) 09.04.20 | 14:18 0:3
17330 Netherlands (NIKKITTA) - England (DANGERDIM77) 09.04.20 | 14:30 1:0
17371 Portugal (BOULEVARD_PROSPECT) - Italy (ORLOVSKY1) 09.04.20 | 14:30 1:2
17369 Italy (ORLOVSKY1) - Netherlands (NIKKITTA) 09.04.20 | 14:42 1:1
17416 Spain (VRICO) - Portugal (BOULEVARD_PROSPECT) 09.04.20 | 14:42 2:1
17423 England (DANGERDIM77) - Italy (ORLOVSKY1) 09.04.20 | 14:54 0:0
17450 Netherlands (NIKKITTA) - Spain (VRICO) 09.04.20 | 14:54 0:0
17402 Portugal (BOULEVARD_PROSPECT) - Netherlands (NIKKITTA) 09.04.20 | 15:06 0:0
17374 Spain (VRICO) - England (DANGERDIM77) 09.04.20 | 15:06 0:1
17375 England (DANGERDIM77) - Portugal (BOULEVARD_PROSPECT) 09.04.20 | 15:18 0:1
17373 Italy (ORLOVSKY1) - Spain (VRICO) 09.04.20 | 15:18 0:3
Electronic Leagues - eSports Battle - Night English Premier League
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
32796 Manch.City (KRAY) - Arsenal FC (LABOTRYAS) 09.04.20 | 00:06 0:0
32798 Manch.Utd (KRAFTVK) - Liverpool FC (UPCAKE22) 09.04.20 | 00:06 0:0
32815 Arsenal FC (LABOTRYAS) - Manch.Utd (KRAFTVK) 09.04.20 | 00:18 0:2
32820 Tottenham (MELTOSIK) - Manch.City (KRAY) 09.04.20 | 00:18 0:0
Electronic Leagues - eSports Battle - Night Euro 2020
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
25655 Portugal (MELTOSIK) - France (KRAFTVK) 09.04.20 | 05:00 1:3
32434 France (KRAFTVK) - Spain (LABOTRYAS) 09.04.20 | 05:48 0:1
Electronic Leagues - eSports Battle - Night Champions League B
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
33979 SSC Napoli (MELTOSIK) - Real Madrid (KRAFTVK) 09.04.20 | 00:30 1:0
34005 Tottenham (LABOTRYAS) - Bayern (UPCAKE22) 09.04.20 | 00:30 5:2
34015 Bayern (UPCAKE22) - SSC Napoli (MELTOSIK) 09.04.20 | 00:42 0:0
34014 Real Madrid (KRAFTVK) - Paris SG (KRAY) 09.04.20 | 00:42 1:4
34062 Paris SG (KRAY) - Bayern (UPCAKE22) 09.04.20 | 00:54 5:0
32044 SSC Napoli (MELTOSIK) - Tottenham (LABOTRYAS) 09.04.20 | 00:54 1:1
34063 Bayern (UPCAKE22) - Real Madrid (KRAFTVK) 09.04.20 | 01:06 0:0
32052 Tottenham (LABOTRYAS) - Paris SG (KRAY) 09.04.20 | 01:06 2:2
32051 Paris SG (KRAY) - SSC Napoli (MELTOSIK) 09.04.20 | 01:18 0:3
34094 Real Madrid (KRAFTVK) - Tottenham (LABOTRYAS) 09.04.20 | 01:18 1:1
34084 Bayern (UPCAKE22) - Tottenham (LABOTRYAS) 09.04.20 | 01:30 1:0
34098 Real Madrid (KRAFTVK) - SSC Napoli (MELTOSIK) 09.04.20 | 01:30 3:3
34099 Paris SG (KRAY) - Real Madrid (KRAFTVK) 09.04.20 | 01:42 1:1
34136 SSC Napoli (MELTOSIK) - Bayern (UPCAKE22) 09.04.20 | 01:42 0:3
34135 Bayern (UPCAKE22) - Paris SG (KRAY) 09.04.20 | 01:54 1:1
32155 Tottenham (LABOTRYAS) - SSC Napoli (MELTOSIK) 09.04.20 | 01:54 2:0
32064 Paris SG (KRAY) - Tottenham (LABOTRYAS) 09.04.20 | 02:06 1:2
32256 SSC Napoli (MELTOSIK) - Paris SG (KRAY) 09.04.20 | 02:18 1:1
34150 Tottenham (LABOTRYAS) - Real Madrid (KRAFTVK) 09.04.20 | 02:18 0:2
Electronic Leagues - eSports Battle - Night Champions League C
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
41378 Atl.Madrid (MELTOSIK) - Dortmund (UPCAKE22) 09.04.20 | 04:12 1:1
Electronic Leagues - Liga Pro
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
39355 NFC Nyancat FC - ROB Papa Krych 09.04.20 | 00:45 1:1
39356 Gambit Esports - KAB Kabush 09.04.20 | 01:10 1:0
39357 ROB Papa Krych - CFC Catalonia FC 09.04.20 | 01:35 2:1
39775 Gambit Esports - NFC Nyancat FC 09.04.20 | 02:00 2:1
39376 KAB Kabush - CFC Catalonia FC 09.04.20 | 02:25 1:2
39387 NFC Nyancat FC - KAB Kabush 09.04.20 | 02:50 1:1
39388 ROB Papa Krych - Gambit Esports 09.04.20 | 03:15 0:1
41948 PWR Pele Warriors - Team Ruspro R11 09.04.20 | 09:30 1:2
41949 VEG Vega Squadron - DNK FC Dimonchello 09.04.20 | 09:55 3:1
41907 PWR Pele Warriors - RLB Royal Bears 09.04.20 | 10:20 2:2
41908 Team Ruspro R11 - DNK FC Dimonchello 09.04.20 | 10:45 0:0
41909 RLB Royal Bears - VEG Vega Squadron 09.04.20 | 11:10 0:3
41912 DNK FC Dimonchello - PWR Pele Warriors 09.04.20 | 11:35 2:1
41936 RLB Royal Bears - Team Ruspro R11 09.04.20 | 12:00 3:1
41939 VEG Vega Squadron - PWR Pele Warriors 09.04.20 | 12:25 1:2
41946 Team Ruspro R11 - VEG Vega Squadron 09.04.20 | 12:50 0:2
41947 DNK FC Dimonchello - RLB Royal Bears 09.04.20 | 13:15 0:1
41950 RUB FC Kazan - FRZ Forze 09.04.20 | 16:30 1:1
41951 TES Tundra - PSG Shemyakin Onze 09.04.20 | 16:55 0:1
41952 RUB FC Kazan - EZ1 Ez1d 11 09.04.20 | 17:20 3:0
41953 FRZ Forze - PSG Shemyakin Onze 09.04.20 | 17:45 1:1
41955 EZ1 Ez1d 11 - TES Tundra 09.04.20 | 18:10 2:0
41956 PSG Shemyakin Onze - RUB FC Kazan 09.04.20 | 18:35 2:0
41972 EZ1 Ez1d 11 - FRZ Forze 09.04.20 | 19:00 3:1
41973 TES Tundra - RUB FC Kazan 09.04.20 | 19:25 3:1
41968 FRZ Forze - TES Tundra 09.04.20 | 19:50 4:1
41971 PSG Shemyakin Onze - EZ1 Ez1d 11 09.04.20 | 20:15 1:1
Electronic Leagues - Pro Player Cup - PS4
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
28883 Allan Castello - Barrinha97_r10 09.04.20 | 18:00 2:3
27929 Paulo Neto - Spqr Marcosab3 09.04.20 | 18:00 - : -
30938 Abregallo - Lucastabata 09.04.20 | 20:00 1:4
Electronic Leagues - Pro Player Cup - XBox
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
40851 Digo Araujo - Spqr Felipe 09.04.20 | 00:30 1:4
40847 GN I10i - Spqr Robert 09.04.20 | 00:30 1:1
Nikaragua - 1.liga
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
19678 LAS Sabanas CF - ART Municipal Jalapa 09.04.20 | 00:00 0:0
29340 Managua FC - Deportivo Ocotal 09.04.20 | 00:30 2:1
29409 Diriangen FC - Chinandega FC 09.04.20 | 02:00 3:0
27163 Deportivo Walter Ferreti - Real Madriz 09.04.20 | 03:00 4:0
27093 Real Esteli - Juventus Managua 09.04.20 | 03:00 0:0
Nikaragua - Mládežnícka liga, U20
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
40948 Real Esteli FC - Juventus 09.04.20 | 00:30 3:2

Hádzaná

Bielorusko - National Championship, ženy
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
11453 Bntu-2 Minsk - Vitebsk 09.04.20 | 13:00 zrušený

Hokej

Rusko - Liga Pro, muži (3x10min)
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
40282 Reaktivatory - Broneboytsy 09.04.20 | 06:00 2:5
40326 Kings Town - Serp i Molot 09.04.20 | 07:00 4:2
40346 Serp i Molot - Broneboytsy 09.04.20 | 08:10 2:4
40419 Kings Town - Reaktivatory 09.04.20 | 09:10 3:5
40479 Broneboytsy - Kings Town 09.04.20 | 10:15 4:1
40514 Serp i Molot - Reaktivatory 09.04.20 | 11:15 2:1
40548 Ice Banda - Shest Trolley 09.04.20 | 12:05 2:5
40595 Moskovskiy Eshelon - Chetyre Ledokola 09.04.20 | 13:05 1:3
23087 Broneboytsy - Serp i Molot 09.04.20 | 16:10 4:1
23259 Kings Town - Reaktivatory 09.04.20 | 17:10 1:0
23365 Ledianye Voiny - Rakety 09.04.20 | 20:20 - : -
23412 Chetyre Ronina - Boevye Lisy 09.04.20 | 21:20 - : -

MMA

UFC - UFC 249 - Brooklyn
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
39219 Andrade J. - Namajunas R. 09.04.20 | 13:27 zrušený

Sepak takraw

Medzinárodné - Amatérsky turnaj, muži
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
39972 Indonézia - Filipíny 09.04.20 | 09:00 2:1
40020 Malajzia - Thajsko 09.04.20 | 09:30 2:1
40025 Thajsko - Indonézia 09.04.20 | 10:00 2:0
40027 Filipíny - Malajzia 09.04.20 | 10:30 0:2
40063 Thajsko - Filipíny 09.04.20 | 11:00 2:1
40064 Indonézia - Malajzia 09.04.20 | 11:30 2:0
23638 Malajzia - Indonézia 09.04.20 | 15:00 2:0
23651 Filipíny - Thajsko 09.04.20 | 15:30 2:1
23565 Malajzia - Filipíny 09.04.20 | 16:00 2:1
23570 Indonézia - Thajsko 09.04.20 | 16:30 2:1
23571 Thajsko - Malajzia 09.04.20 | 17:00 2:0
23636 Filipíny - Indonézia 09.04.20 | 17:30 0:2

Stolný tenis

Česká Republika - Czech TT Star Series
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
37464 Tregler T. - Reitspies, David 09.04.20 | 08:00 1:3
37462 Valenta, Jan - Vrablik J. 09.04.20 | 08:15 1:3
37466 Horejsi M. - Prokopcov D. 09.04.20 | 08:30 0:3
37035 Nemecek, Jakub - Kleprlik J. 09.04.20 | 08:45 2:3
37477 Tregler T. - Valenta, Jan 09.04.20 | 09:00 3:0
37079 Horejsi M. - Vrablik J. 09.04.20 | 09:15 0:3
37050 Kleprlik J. - Reitspies, David 09.04.20 | 09:30 0:3
37077 Nemecek, Jakub - Prokopcov D. 09.04.20 | 09:45 0:3
37495 Tregler T. - Horejsi M. 09.04.20 | 10:00 2:3
37036 Valenta, Jan - Reitspies, David 09.04.20 | 10:15 0:3
37083 Nemecek, Jakub - Vrablik J. 09.04.20 | 10:30 0:3
37075 Kleprlik J. - Prokopcov D. 09.04.20 | 10:45 0:3
37078 Valenta, Jan - Horejsi M. 09.04.20 | 11:00 0:3
39345 Tregler T. - Nemecek, Jakub 09.04.20 | 11:15 3:0
37049 Prokopcov D. - Reitspies, David 09.04.20 | 11:30 1:3
37084 Kleprlik J. - Vrablik J. 09.04.20 | 11:45 0:3
Medzištátny - Setka Cup 2020, dvojhra - muži (Ukrajina)
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
41363 Trofimov, Nikita - Yolkin, Anton 09.04.20 | 07:05 3:1
38253 Popov, Anton - Kanunnikov, Ilya 09.04.20 | 07:35 3:1
41385 Matveev, Denis - Yolkin, Anton 09.04.20 | 08:05 1:3
10938 Efimenko, Ivan - Mischenko, Vladislav 09.04.20 | 08:30 3:0
41377 Trofimov, Nikita - Popov, Anton 09.04.20 | 08:35 3:1
38531 Likhitsky, Alexander - Dukhovenko Oleksandr 09.04.20 | 08:55 1:3
10939 Nazarov, Anatoliy - Varlamov, Oleg 09.04.20 | 09:00 3:1
38274 Matveev, Denis - Kanunnikov, Ilya 09.04.20 | 09:05 2:3
38535 Borodachev, Aleksander - Rubtsov, Eduard 09.04.20 | 09:25 3:2
10941 Efimenko, Ivan - Varlamov, Oleg 09.04.20 | 09:30 3:0
41423 Popov, Anton - Yolkin, Anton 09.04.20 | 09:35 1:3
38540 Kutniy, Ilya - Dukhovenko Oleksandr 09.04.20 | 09:55 3:1
38289 Nazarov, Anatoliy - Mischenko, Vladislav 09.04.20 | 10:00 2:3
38298 Trofimov, Nikita - Kanunnikov, Ilya 09.04.20 | 10:05 2:3
38541 Likhitsky, Alexander - Borodachev, Aleksander 09.04.20 | 10:25 0:3
10942 Efimenko, Ivan - Nazarov, Anatoliy 09.04.20 | 10:30 3:1
41379 Matveev, Denis - Popov, Anton 09.04.20 | 10:35 1:3
38542 Kutniy, Ilya - Rubtsov, Eduard 09.04.20 | 10:55 3:0
10950 Varlamov, Oleg - Mischenko, Vladislav 09.04.20 | 11:00 1:3
38564 Kanunnikov, Ilya - Yolkin, Anton 09.04.20 | 11:05 3:1
38526 Borodachev, Aleksander - Dukhovenko Oleksandr 09.04.20 | 11:25 3:2
38529 Nazarov, Anatoliy - Efimenko, Ivan 09.04.20 | 11:30 3:0
41399 Matveev, Denis - Trofimov, Nikita 09.04.20 | 11:35 0:3
38530 Likhitsky, Alexander - Rubtsov, Eduard 09.04.20 | 11:55 3:1
10951 Mischenko, Vladislav - Varlamov, Oleg 09.04.20 | 12:00 1:3
38532 Kutniy, Ilya - Borodachev, Aleksander 09.04.20 | 12:25 3:2
10952 Mischenko, Vladislav - Nazarov, Anatoliy 09.04.20 | 12:30 0:3
38534 Rubtsov, Eduard - Dukhovenko Oleksandr 09.04.20 | 12:55 3:0
10956 Varlamov, Oleg - Efimenko, Ivan 09.04.20 | 13:00 2:3
38538 Kutniy, Ilya - Likhitsky, Alexander 09.04.20 | 13:25 1:3
41384 Mischenko, Vladislav - Efimenko, Ivan 09.04.20 | 13:30 3:1
10973 Varlamov, Oleg - Nazarov, Anatoliy 09.04.20 | 14:00 3:2
41397 Litvinov, Vladislav - Derevinskiy, Dmitriy 09.04.20 | 14:35 0:3
10974 Kokunin, Yuriy - Kurtenko, Andrey 09.04.20 | 14:40 3:0
41398 Naida, Alexander - Maxim, Balakirev 09.04.20 | 15:05 3:2
41541 Mrykh, Maksym - Kondratenko, Vasiliy 09.04.20 | 15:10 3:2
41476 Kokunin, Yuriy - Kondratenko, Vasiliy 09.04.20 | 15:40 0:3
41387 Nadoporozhsky, Alexey - Kapinus, Rodion 09.04.20 | 16:00 3:0
41390 Litvinov, Vladislav - Maxim, Balakirev 09.04.20 | 16:05 1:3
41392 Mrykh, Maksym - Kurtenko, Andrey 09.04.20 | 16:10 1:3
41406 Ivanov, Viktor - Teteruk, Michael 09.04.20 | 16:30 3:2
10997 Derevyinskyi, Artem - Derevinskiy, Dmitriy 09.04.20 | 16:35 2:3
41416 Kokunin, Yuriy - Mrykh, Maksym 09.04.20 | 16:40 3:2
41430 Nadoporozhsky, Alexey - Teteruk, Michael 09.04.20 | 17:00 0:3
41431 Naida, Alexander - Sokolov, Sergey 09.04.20 | 17:05 3:1
41432 Kondratenko, Vasiliy - Kurtenko, Andrey 09.04.20 | 17:10 3:0
41467 Ivanov, Viktor - Kapinus, Rodion 09.04.20 | 17:30 3:1
10998 Litvinov, Vladislav - Derevyinskyi, Artem 09.04.20 | 17:35 1:3
11000 Mrykh, Maksym - Kokunin, Yuriy 09.04.20 | 17:40 3:2
41433 Nadoporozhsky, Alexey - Ivanov, Viktor 09.04.20 | 18:00 3:2
41434 Sokolov, Sergey - Maxim, Balakirev 09.04.20 | 18:05 3:1
11001 Kurtenko, Andrey - Kondratenko, Vasiliy 09.04.20 | 18:10 2:3
41472 Teteruk, Michael - Kapinus, Rodion 09.04.20 | 18:30 3:1
41459 Naida, Alexander - Derevinskiy, Dmitriy 09.04.20 | 18:35 3:0
11002 Kurtenko, Andrey - Mrykh, Maksym 09.04.20 | 18:40 3:0
11003 Ivanov, Viktor - Nadoporozhsky, Alexey 09.04.20 | 19:00 2:3
41473 Litvinov, Vladislav - Sokolov, Sergey 09.04.20 | 19:05 1:3
41506 Kondratenko, Vasiliy - Kokunin, Yuriy 09.04.20 | 19:10 3:1
41462 Kapinus, Rodion - Teteruk, Michael 09.04.20 | 19:30 1:3
11004 Naida, Alexander - Derevyinskyi, Artem 09.04.20 | 19:35 3:0
41396 Kurtenko, Andrey - Kokunin, Yuriy 09.04.20 | 19:40 0:3
41435 Kapinus, Rodion - Ivanov, Viktor 09.04.20 | 20:00 3:2
41551 Maxim, Balakirev - Derevinskiy, Dmitriy 09.04.20 | 20:05 1:3
11171 Kondratenko, Vasiliy - Mrykh, Maksym 09.04.20 | 20:10 3:0
11172 Teteruk, Michael - Nadoporozhsky, Alexey 09.04.20 | 20:30 1:3
41545 Litvinov, Vladislav - Naida, Alexander 09.04.20 | 20:35 1:3
11186 Kapinus, Rodion - Nadoporozhsky, Alexey 09.04.20 | 21:00 3:1
41546 Sokolov, Sergey - Derevinskiy, Dmitriy 09.04.20 | 21:05 2:3
11188 Teteruk, Michael - Ivanov, Viktor 09.04.20 | 21:30 1:3
11189 Derevyinskyi, Artem - Maxim, Balakirev 09.04.20 | 21:35 3:2
Medzištátny - Setka Cup 2020, dvojhra - ženy (Ukrajina)
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
38166 Yureneva, Olga - Yureneva, Svitlana 09.04.20 | 07:10 3:2
38234 Mydvetskaya, Anastasia - Mikhailik, Yana 09.04.20 | 07:40 1:3
38238 Yureneva, Olga - Mikhailik, Yana 09.04.20 | 08:10 0:3
38239 Mydvetskaya, Anastasia - Yureneva, Svitlana 09.04.20 | 08:40 3:1
38252 Yureneva, Olga - Mydvetskaya, Anastasia 09.04.20 | 09:10 1:3
38254 Mikhailik, Yana - Yureneva, Svitlana 09.04.20 | 09:40 3:1
11192 Mydvetskaya, Anastasia - Yureneva, Olga 09.04.20 | 10:10 3:0
11193 Yureneva, Svitlana - Mikhailik, Yana 09.04.20 | 10:40 1:3
11198 Yureneva, Svitlana - Mydvetskaya, Anastasia 09.04.20 | 11:10 2:3
11222 Mikhailik, Yana - Yureneva, Olga 09.04.20 | 11:40 2:3
11223 Mikhailik, Yana - Mydvetskaya, Anastasia 09.04.20 | 12:40 3:2
Rusko - Liga Pro
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
35526 Nemashkalo, Vladimir - Novikov, Ilya 09.04.20 | 00:00 0:3
35511 Smirnov, Igor - Petrov, Aleksandr 09.04.20 | 00:00 3:1
24425 Ermilov, Aleksey - Kutuzov, Oleg 09.04.20 | 00:30 2:3
23532 Gribkov, Alexander - Kolesnikov, Dmitriy 09.04.20 | 00:30 2:3
41222 Shirshov, Vasily - Kuzmin, Sergey 09.04.20 | 03:00 2:3
41409 Arutiunyan, Artem - Nikiforov, Oleg 09.04.20 | 03:37 3:2
41417 Pandur, Ivan - Menshikov, Andrey 09.04.20 | 03:37 1:3
41224 Menshikov, Andrey - Kuzmin, Sergey 09.04.20 | 04:00 3:0
41223 Nikiforov, Oleg - Trushkin, Anatoly 09.04.20 | 04:00 0:3
40267 Redenkov, Dmitry - Arutiunyan, Artem 09.04.20 | 04:30 0:3
41368 Shirshov, Vasily - Pandur, Ivan 09.04.20 | 04:30 2:3
41380 Bychkov, Stanislav - Pavlenko, Roman 09.04.20 | 06:00 3:1
41369 Ivanov Stanislavovic, Viktor - Merkushin, Yuriy 09.04.20 | 06:00 3:0
41364 Ilyukhin, Evgeniy - Skrebnev, Aleksandr 09.04.20 | 06:30 3:2
41033 Yanshaev, Alexey - Bazilevsky, Vitaly 09.04.20 | 06:30 3:1
41389 Merkushin, Yuriy - Yanshaev, Alexey 09.04.20 | 07:00 0:3
41418 Pavlenko, Roman - Ilyukhin, Evgeniy 09.04.20 | 07:00 3:2
41365 Bazilevsky, Vitaly - Ivanov Stanislavovic, Viktor 09.04.20 | 07:30 0:3
41419 Skrebnev, Aleksandr - Bychkov, Stanislav 09.04.20 | 07:30 3:2
41420 Bychkov, Stanislav - Ilyukhin, Evgeniy 09.04.20 | 08:00 0:3
41391 Ivanov Stanislavovic, Viktor - Yanshaev, Alexey 09.04.20 | 08:00 3:1
40277 Merkushin, Yuriy - Bazilevsky, Vitaly 09.04.20 | 08:30 3:2
40476 Pavlenko, Roman - Skrebnev, Aleksandr 09.04.20 | 08:30 2:3
41547 Novikov, Ilya - Kutuzov, Oleg 09.04.20 | 10:00 3:1
41542 Petrov, Aleksandr - Kolesnikov, Dmitriy 09.04.20 | 10:00 3:0
41421 Ermilov, Aleksey - Sadkov, Andrey 09.04.20 | 10:30 3:1
41395 Gribkov, Alexander - Volkov, Aleksandr Dmitrievich 09.04.20 | 10:30 3:1
10157 Kolesnikov, Dmitriy - Gribkov, Alexander 09.04.20 | 11:00 3:2
10152 Kutuzov, Oleg - Ermilov, Aleksey 09.04.20 | 11:00 0:3
41405 Sadkov, Andrey - Novikov, Ilya 09.04.20 | 11:30 0:3
41388 Volkov, Aleksandr Dmitrievich - Petrov, Aleksandr 09.04.20 | 11:30 2:3
41740 Novikov, Ilya - Ermilov, Aleksey 09.04.20 | 12:00 0:3
41806 Petrov, Aleksandr - Gribkov, Alexander 09.04.20 | 12:00 1:3
41002 Kolesnikov, Dmitriy - Volkov, Aleksandr Dmitrievich 09.04.20 | 12:30 3:2
41225 Kutuzov, Oleg - Sadkov, Andrey 09.04.20 | 12:30 3:1
17124 Kuzmin, Sergey - Pandur, Ivan 09.04.20 | 14:00 3:1
10018 Lulikyan, Haik - Arutiunyan, Artem 09.04.20 | 14:00 0:3
10076 Kryuchkov, Evgenii - Trushkin, Anatoly 09.04.20 | 14:30 3:1
10077 Shirshov, Vasily - Menshikov, Andrey 09.04.20 | 14:30 2:3
10094 Arutiunyan, Artem - Kryuchkov, Evgenii 09.04.20 | 15:00 1:3
21865 Pandur, Ivan - Shirshov, Vasily 09.04.20 | 15:00 3:2
21664 Menshikov, Andrey - Kuzmin, Sergey 09.04.20 | 15:30 3:0
10109 Trushkin, Anatoly - Lulikyan, Haik 09.04.20 | 15:30 3:0
26260 Kuzmin, Sergey - Shirshov, Vasily 09.04.20 | 16:00 1:3
10113 Lulikyan, Haik - Kryuchkov, Evgenii 09.04.20 | 16:00 0:3
13968 Arutiunyan, Artem - Trushkin, Anatoly 09.04.20 | 16:30 1:3
24280 Pandur, Ivan - Menshikov, Andrey 09.04.20 | 16:30 1:3
23952 Ilyukhin, Evgeniy - Skrebnev, Aleksandr 09.04.20 | 18:00 3:2
26395 Yanshaev, Alexey - Bazilevsky, Vitaly 09.04.20 | 18:00 3:2
24205 Merkushin, Yuriy - Gribkov, Alexander 09.04.20 | 18:30 3:0
24782 Pavlenko, Roman - Minchenkov, Igor 09.04.20 | 18:30 0:3
26430 Bazilevsky, Vitaly - Merkushin, Yuriy 09.04.20 | 19:00 0:3
26433 Skrebnev, Aleksandr - Pavlenko, Roman 09.04.20 | 19:00 1:3
25942 Gribkov, Alexander - Yanshaev, Alexey 09.04.20 | 19:30 2:3
25632 Minchenkov, Igor - Ilyukhin, Evgeniy 09.04.20 | 19:30 2:3
26460 Ilyukhin, Evgeniy - Pavlenko, Roman 09.04.20 | 20:00 2:3
26487 Yanshaev, Alexey - Merkushin, Yuriy 09.04.20 | 20:00 3:0
24239 Bazilevsky, Vitaly - Gribkov, Alexander 09.04.20 | 20:30 3:2
25621 Skrebnev, Aleksandr - Minchenkov, Igor 09.04.20 | 20:30 1:3

Šípky

Medzinárodný - Česko Premier League
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
40087 Rosi, David - Barborak, Daniel 09.04.20 | 20:00 2:6
40089 Kysilka, Ondrej - Masek, Alexander 09.04.20 | 20:30 6:3
40086 Jirkal, Pavel - Ondo, Michal 09.04.20 | 21:00 6:2
40090 Gawlas, Adam - Smejda, Michal 09.04.20 | 21:35 - : -
Medzinárodný - Exhibice - muži
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
23335 Taylor P. - Van Barneveld R. 09.04.20 | 17:32 - : -
Medzinárodný - Modus Icons of Darts 2020 Live League
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
27712 Jenkins A. - Webster M. 09.04.20 | 12:00 5:1
27820 Nicholson P. - Nijman W. 09.04.20 | 12:30 4:5
27819 Evans D. - Jenkins A. 09.04.20 | 13:00 5:2
27824 Webster M. - Nicholson P. 09.04.20 | 13:30 3:5
27825 Nijman W. - Evans D. 09.04.20 | 14:00 2:5
27823 Jenkins A. - Nicholson P. 09.04.20 | 14:30 5:3
27840 Webster M. - Nijman W. 09.04.20 | 15:00 3:5
27838 Evans D. - Nicholson P. 09.04.20 | 15:30 5:4
27841 Jenkins A. - Nijman W. 09.04.20 | 16:00 3:5
27842 Webster M. - Evans D. 09.04.20 | 16:30 0:5

Volejbal

Rusko - Ural VC, muži
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
38110 Academy - AIR Force 09.04.20 | 05:15 2:3
38111 University - Military 09.04.20 | 07:15 2:3
Rusko - Ural VC, ženy
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
38058 Ural Stars - Ural Mountains 09.04.20 | 09:15 3:1
38056 Red Fox - Energy 09.04.20 | 11:15 1:3