24.05.2019 17:18:16

Ponuka športov:

Výsledky

  • sobota
    18.05.
  • nedeľa
    19.05.
  • pondelok
    20.05.
  • utorok
    21.05.
  • streda
    22.05.
  • štvrtok
    23.05.
  • piatok
    24.05.
Typ výsledkov Zobrazenie
Dátum
Všetky športy
Austrálsky futbal
Baseball
Basketbal
Cyklistika
Futbal
Hádzaná
Hokej
Kriket
Plážový volejbal
Rugby
Spol.stávky
Sumo
Šach
Šípky
Tenis
Volejbal

Austrálsky futbal

Austrália - AFL
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
81962 Sydney - Collingwood 24.05.19 | 11:50 73:80

Baseball

Japonsko - NPB - Central
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
103631 Tokyo Y.S. - Chunichi D. 24.05.19 | 11:00 1:6
103739 Yokohama - Hanshin T. 24.05.19 | 11:00 2:3
102423 Yomiuri G. - Hiroshima C. 24.05.19 | 11:00 3:8
Japonsko - NPB - Pacific
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
103523 Rakuten G.E. - Orix B. 24.05.19 | 11:00 3:2
103522 Seibu L. - Nippon H.F. 24.05.19 | 11:00 10:5
103526 Chiba L.M. - Fukuoka H. 24.05.19 | 11:15 3:6
Južná Kórea - KBO League
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
129267 Doosan Bears - Hanwha Eagles 24.05.19 | 11:30 3:4
124111 KIA Tigers - KT Wiz 24.05.19 | 11:30 7:5
124113 Lotte Giants - LG Twins 24.05.19 | 11:30 8:5
124451 Samsung Lions - Nexen Heroes 24.05.19 | 11:30 5:10
124107 NC Dinos - SK Wyverns 24.05.19 | 12:00 2:4
Mexiko - LMB
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
95144 Aguascalientes - Puebla 24.05.19 | 02:30 2:9
100734 Generales De Durango - Reynosa 24.05.19 | 02:30 8:14
94983 Laguna - Oaxaca 24.05.19 | 02:30 3:8
95327 Saltillo - R.del Mexico 24.05.19 | 02:30 1:4
95699 Campeche - Veracruz 24.05.19 | 03:00 3:9
95841 Quintana Roo - Toros De Tijuana 24.05.19 | 03:00 4:10
95670 Tabasco - Monclova 24.05.19 | 03:00 4:3
95330 Yucatan - Monterrey 24.05.19 | 03:00 1:2
USA - MLB
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
184363 Cleveland - Tampa Bay 24.05.19 | 00:10 2:7
184364 Houston - Chicago WS 24.05.19 | 02:10 0:4

Basketbal

Argentína - LNB, muži, playoff
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
21510 Quimsa - Ferro Carril Oeste (4.z) 24.05.19 | 02:00 73:77
21475 Libertad - Comunicaciones (4.z) 24.05.19 | 02:30 91:75
Brazília - NBB, muži, playoff
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
11797 Franca SP - Flamengo (2.z) 24.05.19 | 01:00 88:79
Filipíny - Commissioners cup, muži
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
15457 Columbian Dyip - Meralco Bolts 24.05.19 | 10:30 92:101
15471 Ginebra - Blackwater Elite 24.05.19 | 13:00 94:94
Fínsko - 1.liga, muži, playoff
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
22643 Kouvola - Karhu (4.z) 24.05.19 | 17:15 - : -
Izrael - 1. liga muži, playoff
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
41562 Hapoel Unet Holon - Maccabi Rishon (1.z) 24.05.19 | 14:40 84:95
Izrael - 2.liga, muži, playoff
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
25396 Maccabi Haifa - Hapoel Galil Elion Safed(4.z) 24.05.19 | 13:00 76:69
Nový Zéland - NBL, muži
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
18075 Canterbury Rams - Manawatu Jets 24.05.19 | 09:00 110:69
Portoriko - BSN, muži
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
63655 Brujos Guayama - Bayamon 24.05.19 | 02:00 84:87
63653 Cariduros Fajardo - San German 24.05.19 | 02:00 85:92
63657 Leones De Ponce - Indios de Mayaguez 24.05.19 | 02:00 94:86
63746 Pirates de Quebradillas - Aguada Santeros 24.05.19 | 02:00 75:77
USA - NBA, playoff
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
31700 Milwaukee - Toronto (5.z) 24.05.19 | 02:30 99:105

Cyklistika

Cestná cyklistika - Giro d'Italia 2019, 13.etapa
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
29507 Carthy H. - Formolo D. (13.et) 24.05.19 | 11:29 - : -
29492 Ciccone G. - Sosa I.R. (13.et) 24.05.19 | 11:29 - : -
29553 Gallopin T. - Hart T.G. (13.et) 24.05.19 | 11:29 - : -
29517 Chaves Rubio J.E. - Pozzovivo D. (13.et) 24.05.19 | 11:29 - : -
29519 Lopez Moreno M.A. - Landa M. (13.et) 24.05.19 | 11:29 - : -
29521 Majka R. - Zakarin I. (13.et) 24.05.19 | 11:29 - : -
29540 Roglic P. - Nibali V. (13.et) 24.05.19 | 11:29 - : -
29534 Yates S. - Carapaz R. (13.et) 24.05.19 | 11:29 - : -

Futbal

Arménsko - 1.liga
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
38529 Alashkert - Banants 24.05.19 | 15:00 1:1
45584 Ararat-Armenia - Artsakh 24.05.19 | 15:00 2:0
Austrália - NPL Queensland
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
199354 Brisbane Str. - Redlands 24.05.19 | 11:30 4:1
Austrália - South Australia Premier League
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
34635 South Adelaide FC - Adelaide Olympic 24.05.19 | 11:30 1:5
Austrália - Victoria Premier League
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
199305 Melbourne Kn. - Oakleigh 24.05.19 | 11:45 0:1
199463 Pascoe Vale - Heidelberg United 24.05.19 | 12:15 1:3
Bielorusko - 1.liga
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
18066 Din.Minsk - Isloch 24.05.19 | 16:00 - : -
Brazília - Pohár
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
85496 Internac. - Paysandu 24.05.19 | 01:00 3:1
Bulharsko - 1. liga - o majstra
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
51278 Beroe - Levski 24.05.19 | 16:15 - : -
Česká Republika - MSFL
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
36327 Vel.Meziříčí - Hlučín 24.05.19 | 17:00 - : -
Česká Republika - U21, časť porazených
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
20801 Jablonec - Jihlava 24.05.19 | 11:00 4:4
Čína - 1.liga
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
133236 Chongqing - Henan 24.05.19 | 13:35 0:0
Čína - 2.liga
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
17880 Meizhou Hakka - Nei Mongol 24.05.19 | 09:30 2:2
Gruzínsko - 1.liga
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
17691 Sioni Bolnisi - Metalurgi Rustavi 24.05.19 | 15:00 3:3
18014 D.Tbilisi - Torp.Kutaisi 24.05.19 | 17:00 - : -
Indonésia - 1.liga
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
43100 Barito Putera - Madura United 24.05.19 | 15:30 - : -
43385 PSM Makassar - Perseru Serui 24.05.19 | 15:30 - : -
Kolumbia - 2.liga, o postup, sk.B
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
72327 Quindio - Llaneros FC 24.05.19 | 02:00 3:0
Malajzia - 1.liga
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
30602 Terengganu - Selangor 24.05.19 | 16:00 - : -
Medzinárodné klubové - Juhoamerický pohár
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
92293 Corinth. - Dep. Lara (1.z.) 24.05.19 | 00:15 2:0
92176 Montev W. - Cerro (1.z.) 24.05.19 | 00:15 0:0
92808 Argent.Jun. - Dep.Tolima (1.z.) 24.05.19 | 02:30 1:0
92744 Fluminen. - Atl.Nacional (1.z.) 24.05.19 | 02:30 4:1
92721 Ind. del Valle - U.Catolica (1.z.) 24.05.19 | 02:30 5:0
Medzinárodné klubové - Priateľské zápasy
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
103632 Frankfurt - Wolfsburg 24.05.19 | 14:00 3:3
Mexiko - 1.liga, Clausura playoff
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
31396 UANL Tigres - Leon (1.z.) 24.05.19 | 03:45 1:0
Poľsko - 4.liga, sk.2
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
91411 Baltyk Gdynia - Mieszko Gniezno 24.05.19 | 17:00 - : -
Poľsko - 4.liga, sk.4
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
123364 Hutnik Krakow - Orleta Radzyn Podlaski 24.05.19 | 16:00 - : -
Rwanda - 1.liga
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
79458 AS Kigali - Police FC (RWANDA) 24.05.19 | 15:30 - : -
43546 Etincelles - Mukura 24.05.19 | 15:30 - : -
79710 Gicumbi - AS Muhanga 24.05.19 | 15:30 - : -
79821 Kirehe FC - Rayon Sports 24.05.19 | 15:30 - : -
Slovensko - 2.liga
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
128626 Skalica - Dubnica 24.05.19 | 17:00 - : -
Turecko - 1.liga
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
5116 Basaksehir - Alanyaspor 24.05.19 | 17:00 - : -
Vietnam - 1.liga
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
23779 Binh Duong - Than Quang Ninh 24.05.19 | 12:00 0:2
23780 Nam Dinh - Hanoi TT 24.05.19 | 12:00 2:0
23782 Thang Hoa - Sai Gon FC 24.05.19 | 13:00 2:1
30003 Viettel FC - Hai Phong 24.05.19 | 14:00 2:0

Hádzaná

Grécko - 1.liga, muži, playoff
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
44719 Olympiacos Xyni - AEK Athens (3.z) 24.05.19 | 16:30 - : -
Izrael - 1.liga, muži, playoff
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
26742 Hapoel Ashdod - Mac.Rishon Lezion (3.z) 24.05.19 | 15:15 29:22
Poľsko - 1.liga, ženy
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
46445 Lubin - MKS Lublin 24.05.19 | 17:00 - : -

Hokej

Nový Zéland - NZIHL
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
80488 Dunedin Thunder - West Auckland Admirals 24.05.19 | 08:50 5:5
USA - AHL, playoff
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
37737 Toronto Marl. - Charlotte (4.z) 24.05.19 | 01:00 3:3

Kriket

Medzinárodné - World Cup, Practice Matches
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
52636 Pakistan - Afghanistán 24.05.19 | 11:30 - : -
52742 Srí Lanka - JAR 24.05.19 | 11:30 - : -

Plážový volejbal

Mezinárodní - FIVB Boracay 2019
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
209414 Ikeda J / Shiratori K - Phanupong T / Phichakon N 24.05.19 | 08:40 2:1
24498 Shen F Y M / Tay K - Baldauf S / Trummer M 24.05.19 | 08:40 1:2
17420 Soderberg B / Piper G - Kitti D / Dunwinit D 24.05.19 | 08:40 0:2
17432 Abria M / Becaldo J - Ageba Y / Taira N 24.05.19 | 09:30 0:2
39214 Arbasto A L JR / Buytrago J - Kangkon N / Nakprakhong B 24.05.19 | 09:30 0:2
26801 Loevli R O L / Tellnes K - HSU C W / WU S S 24.05.19 | 09:30 0:2
24643 Abdilla A / Lopez J - Kindl M F / Seiser M 24.05.19 | 10:20 0:2
17569 Wang CJ / Hsieh Y J - Murakami H / Tsuchiya T 24.05.19 | 10:20 2:0
Mezinárodní - FIVB Boracay 2019, ženy
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
209387 HSI Yan T / Mae T - Starikov S / Dave A 24.05.19 | 04:20 0:2
209979 Chong E / Shan L E - TAN M B / Rodriguez F 24.05.19 | 04:20 2:1
209382 Jancar T / Kotnik T - Filina E / Zazhigina E 24.05.19 | 05:10 2:0
209384 Kendall B / Weiler S - Estoquia J / Demontaño D 24.05.19 | 05:10 2:0
209381 Ishitsubo S / Shiba A - Fabjan K / Kregar K 24.05.19 | 07:50 2:0
Mezinárodní - FIVB Jinjang 2019
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
96338 Jongklang S / Khaolumtarn A - Hudyakov M / Velichko I 24.05.19 | 03:40 2:1
95634 MOL H/Berntsen - Abbiati/Andreatta T 24.05.19 | 03:40 2:1
95650 Nishimura K / Shibata D - Rossi/Carambula 24.05.19 | 03:40 0:2
95662 YAN T / LI J - Hyden/Doherty 24.05.19 | 03:40 0:2
95700 AYE Q / Gauthier-Rat A - Schumann D / Durant C 24.05.19 | 04:30 1:2
95709 LI Z / Zhou C - Virgen/Ontiveros 24.05.19 | 04:30 1:2
95842 Mchugh C / Schubert Z - HA L / WU J 24.05.19 | 04:30 1:2
95843 Szalankiewicz/Rudol - Nolvak/Tiisaar 24.05.19 | 04:30 0:2
26357 Andre/George - HA L / WU J 24.05.19 | 09:00 2:0
26358 Bergmann/Harms Y - Virgen/Ontiveros 24.05.19 | 09:00 0:2
26355 Crabb T / Bourne T - Schumann D / Durant C 24.05.19 | 09:00 2:0
25287 O' Gorman G / Saxton B - Nolvak/Tiisaar 24.05.19 | 09:00 2:0
Mezinárodní - FIVB Jinjang 2019, ženy
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
94521 Agatha/Duda - DAY E / Flint B 24.05.19 | 02:00 2:0
95702 Hermannova/Slukova - Liliana/Elsa 24.05.19 | 02:00 0:2
95703 Rebecca/Ana Patrícia - Stubbe/Van Iersel 24.05.19 | 02:00 2:0
94835 Ross S / Hughes S - Kociolek K / Wojtasik K 24.05.19 | 02:00 2:0
95531 Artacho M / Clancy T - Sweat/Walsh Jennings 24.05.19 | 02:50 0:2
95532 Barbara/Fernanda - Borger K / Sude J 24.05.19 | 02:50 1:2
143778 Maria Antonelli/Carol - Koshikawa M / Murakami M 24.05.19 | 02:50 2:0
95533 Plesiutsching/Schutzenhofer - Graudina/Kravcenoka 24.05.19 | 02:50 0:2
95370 Arvaniti/Karagkouni - Birlova/Ukolova 24.05.19 | 05:20 2:1
96260 BAI B / Yuan L - Behrens K / Tillmann C 24.05.19 | 05:20 0:2
95369 Lunina D / Samoday M - Wang X X / Xue C 24.05.19 | 05:20 0:2
95371 Radarong V / Hongpak K - Dubovcova/Strbova 24.05.19 | 05:20 0:2
95377 Kusano/Take - Heidrich/Verge-Depre 24.05.19 | 06:10 0:2
209995 Lehtonen/Ahtiainen - Taiana S L / Talita A R 24.05.19 | 06:10 0:2
95529 Lobato/Amaranta - Ludwig L / Kozuch M 24.05.19 | 06:10 0:2
95530 Wang F / Xia X - Sponcil S / Claes K 24.05.19 | 06:10 0:2
38057 Artacho M / Clancy T - Behrens K / Tillmann C 24.05.19 | 10:00 2:0
38120 Hermannova/Slukova - Arvaniti/Karagkouni 24.05.19 | 10:00 2:0
38113 Kociolek K / Wojtasik K - Wang X X / Xue C 24.05.19 | 10:00 2:1
38115 Plesiutsching/Schutzenhofer - Dubovcova/Strbova 24.05.19 | 10:00 0:2
38281 Barbara/Fernanda - Heidrich/Verge-Depre 24.05.19 | 11:00 2:1
39495 DAY E / Flint B - Sponcil S / Claes K 24.05.19 | 11:00 0:2
39634 Koshikawa M / Murakami M - Ludwig L / Kozuch M 24.05.19 | 11:00 1:2
39638 Stubbe/Van Iersel - Taiana S L / Talita A R 24.05.19 | 11:00 0:2

Rugby

Rugby - Super Rugby
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
15698 Waikato Chiefs - Queensland Reds 24.05.19 | 09:35 19:13
17301 Brumbies - Bulls 24.05.19 | 11:45 22:10
Rugbyová liga - NRL
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
133311 Manly - Gold Coast 24.05.19 | 10:00 18:36
133306 Newcastle - Sydney R. 24.05.19 | 11:55 38:12

Spol.stávky

Voľby do Európskeho parlamentu (CZE) - 2019 - Celkové umiestnenie (podľa %)
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
38773 ANO 2011 - Česká pirátska strana (KL) 24.05.19 | 13:59 - : -
39172 Česká pirátska strana - ODS (KL) 24.05.19 | 13:59 - : -
39543 ČSSD - KSČM (KL) 24.05.19 | 13:59 - : -
39478 ODS - STAN TOP (KL) 24.05.19 | 13:59 - : -
39479 SPD - KDU-ČSL (KL) 24.05.19 | 13:59 - : -
Voľby do Európskeho parlamentu (CZE) - 2019 - Počet hlasov v percentách
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
150033 ANO 2011 0-21,40% - ANO 2011 nad 21,40% 24.05.19 | 14:00 - : -
149805 ANO 2011 0-22,00% - ANO 2011 nad 22,00% 24.05.19 | 14:00 - : -
150218 ČPS 0-16,50% - ČPS nad 16,50% 24.05.19 | 14:00 - : -
151090 ČPS 0-17,00% - ČPS nad 17,00% 24.05.19 | 14:00 - : -
152544 ČSSD 0-5,75% - ČSSD nad 5,75% 24.05.19 | 14:00 - : -
152517 ČSSD 0-6,00% - ČSSD nad 6,00% 24.05.19 | 14:00 - : -
35126 HLAS 0-2,80% - HLAS nad 2,80% 24.05.19 | 14:00 - : -
34409 KDU-ČSL 0-7,60% - KDU-ČSL nad 7,60% 24.05.19 | 14:00 - : -
34163 KDU-ČSL 0-8,00% - KDU-ČSL nad 8,00% 24.05.19 | 14:00 - : -
152617 KSČM 0-5,75% - KSČM nad 5,75% 24.05.19 | 14:00 - : -
152560 KSČM 0-6,00% - KSČM nad 6,00% 24.05.19 | 14:00 - : -
151328 ODS 0-14,50%- ODS nad 14,50% 24.05.19 | 14:00 - : -
151192 ODS 0-15,00% - ODS nad 15,00% 24.05.19 | 14:00 - : -
152284 SPD 0-9,00% - SPD nad 9,00% 24.05.19 | 14:00 - : -
152315 SPD 0-9,40% - SPD nad 9,40% 24.05.19 | 14:00 - : -
151532 STAN TOP 0-10,60% - STAN TOP nad 10,60% 24.05.19 | 14:00 - : -
151342 STAN+TOP 0-11,00% - STAN+TOP nad 11,00% 24.05.19 | 14:00 - : -
35079 Svobodní+RČ 0-3,00% - Svobodní+RČ nad 3,00% 24.05.19 | 14:00 - : -
Voľby do Európskeho parlamentu (CZE) - 2019 - Volebná účasť v percentách
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
21545 0-22,49% - 22,50% a viac 24.05.19 | 14:00 - : -
35796 0-23,49% - 23,50% a viac 24.05.19 | 14:00 - : -

Sumo

Sumo - Zápasy
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
98176 Enho - Meisei 24.05.19 | 09:00 0:1
98178 Goeido - Shodai 24.05.19 | 09:00 1:0
98195 Hokutofuji - Daieisho 24.05.19 | 09:00 1:0
98105 Chiyomaru - Yoshikaze 24.05.19 | 09:00 1:0
98109 Chiyoshoma - Onosho 24.05.19 | 09:00 0:1
98174 Chiyotairyu - Okinoumi 24.05.19 | 09:00 1:0
98225 Ichinojo - Endo 24.05.19 | 09:00 1:0
98226 Kagayaki - Yago 24.05.19 | 09:00 1:0
98259 Myogiryu - Tomokaze 24.05.19 | 09:00 0:1
98260 Nishikigi - Terutsuyoshi 24.05.19 | 09:00 1:0
98263 Ryuden - Mitakeumi 24.05.19 | 09:00 1:0
100152 Shimanoumi - Kotoyuki 24.05.19 | 09:00 1:0
100153 Shohozan - Daishoho 24.05.19 | 09:00 0:1
100155 Takarafuji - Tochiozan 24.05.19 | 09:00 1:0
100165 Takayasu - Kakuryu 24.05.19 | 09:00 1:0
100166 Tamawashi - Kotoshogiku 24.05.19 | 09:00 1:0
100167 Tokushoryu - Sadanoumi 24.05.19 | 09:00 0:1
100168 Wakatakakage - Ishiura 24.05.19 | 09:00 1:0

Šach

Medzinárodné - Zápasy
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
28972 Grishchuk A. - Nakamura H. (2) 24.05.19 | 14:00 - : -
28980 Wojtaszek R. - Nepomniachtchi I. (2) 24.05.19 | 14:00 - : -

Šípky

Medzinárodný - European Tour 7 - Dutch Darts Masters 2019
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
53498 Joyce R. - O´Connor W. 24.05.19 | 13:00 2:6
53500 Mansell M. - Anderson K. 24.05.19 | 13:25 6:4
53959 Dolan B. - Plaisier W. 24.05.19 | 14:00 6:1
54625 Hempel F. - Harrington R. 24.05.19 | 14:30 6:0
54655 De Decker M. - Rodriguez R.Jo. 24.05.19 | 14:55 2:6
54798 Brown K. - Van Trijp D. 24.05.19 | 15:25 5:6
55070 Merkx A. - Durrant G. 24.05.19 | 16:00 1:6
55316 Noppert D. - Ward H. 24.05.19 | 16:25 6:1

Tenis

ATP, muži - French Open kval. (FRA, antuka)
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
190892 Bolelli S. - Soeda G. 24.05.19 | 10:00 2:0
190759 Laaksonen H. - Ymer M. 24.05.19 | 10:00 1:2
190860 Monteiro T.M. - Miedler L. 24.05.19 | 10:00 2:0
187001 Muller A. - Troicki V. 24.05.19 | 10:00 2:0
187008 Rola B. - Galan Riv. D.E. 24.05.19 | 10:00 2:0
190767 Blancaneaux G. - Mart.Portero P. 24.05.19 | 11:35 0:2
187015 Couacaud E. - Benchetrit E. 24.05.19 | 13:05 1:2
193344 Sandgren T. - Bourgue M. 24.05.19 | 13:40 2:0
ATP, muži - Lyon (FRA, antuka)
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
97456 Paire B. - Fritz T.H. 24.05.19 | 14:30 2:0
146393 Basilashvili N. - Auger Alias. F. 24.05.19 | 15:50 - : -
ATP, muži - Lyon 4hra (FRA, antuka)
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
195197 Bambridge L/O´Mara J - Dodig I/Roger Vasselin E 24.05.19 | 12:30 0:2
ATP, muži - Ženeva (SUI, antuka)
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
123337 Jarry N. - Albot R. 24.05.19 | 14:45 2:0
153023 Zverev A. - Del Bonis F. 24.05.19 | 16:25 - : -
ATP, muži - Ženeva 4hra (SUI, antuka)
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
125376 Marach O/Pavic M - Martin F/Mies A 24.05.19 | 13:00 2:1
Challenge, muži - Jeruzalém (IZR, tvrdý p.)
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
84579 Leshem E. - Myneni S. 24.05.19 | 09:00 0:2
96502 Peliwo F. - Mukund S.K. 24.05.19 | 09:00 2:1
84562 Schnur B. - Rinderknech A. 24.05.19 | 09:00 2:0
96471 Petrovic D. - Durasovic V. 24.05.19 | 11:00 2:0
ITF, muži - Antalya (TUR, antuka)
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
163430 Klok D. - Heyman Ch. 24.05.19 | 09:45 0:2
164282 Thirouin, Jean - Kirci K. 24.05.19 | 09:45 0:2
164294 Guttau N. - Pogosian S. 24.05.19 | 11:40 zrušený
ITF, muži - Antalya 4hra (TUR, antuka)
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
164300 Aksu C / Turker M N - Peters F / Woerner P 24.05.19 | 09:45 2:0
ITF, muži - Brcko (BIH, antuka)
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
159497 Cerundolo F. - O´Connell Ch. 24.05.19 | 11:00 0:2
159492 Dubrivnyy A. - Celebic L. 24.05.19 | 11:00 2:0
159398 Ficovich J.P. - Faivre P. 24.05.19 | 11:00 2:1
159463 Pichler D. - Villanueva G. 24.05.19 | 12:25 2:0
ITF, muži - Brcko 4hra (BIH, antuka)
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
18125 Cerundolo F / Cerundolo J M - Faivre P / Tchoutakian M 24.05.19 | 15:30 1:2
196638 Ficovich J P / Gutierrez O J - Dubrivnyy A / Ratniuk M 24.05.19 | 15:30 2:0
ITF, muži - Bukurešť (ROU, antuka)
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
209598 Apostol B.I. - Fonio G. 24.05.19 | 09:00 0:2
209647 Pucinelle De Almeida, Matheus - Igoshin A. 24.05.19 | 09:00 2:1
12047 Chazal M. - Fancutt T. 24.05.19 | 10:30 zrušený
12038 Lazarov A. - Alcaraz Iv. A. 24.05.19 | 11:00 0:2
ITF, muži - Cancun (MEX, tvrdý p.)
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
76962 Canter A. - Gomez J.S. 24.05.19 | 16:00 - : -
77107 El Mihdawy A. - Ugo Carabelli C. 24.05.19 | 16:00 - : -
77207 Huertas Del Pino Cordova, Arklon - Etcheverry T.M. 24.05.19 | 16:00 - : -
ITF, muži - Heraklion (GRE, tvrdý p.)
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
209734 Artunedo Mar. A. - Kalovelonis M. 24.05.19 | 09:00 0:2
209851 Craig H. - Celikbilek A. 24.05.19 | 09:00 1:2
10116 Donev G. - Trinker J. 24.05.19 | 09:00 0:2
10117 Hoyt E. - Bothwell P. 24.05.19 | 09:00 2:0
ITF, muži - Jablonec Nad Nisou (CZE, antuka)
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
164314 Furness E. - Rikl P. 24.05.19 | 10:00 0:2
164391 Bangoura S. - Bortolotti M. 24.05.19 | 10:30 1:2
164384 Torebko P. - Lehečka J. 24.05.19 | 11:55 0:2
209407 Klein L. - Brouwer G. 24.05.19 | 13:00 1:2
ITF, muži - Jablonec Nad Nisou 4hra (CZE, antuka)
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
164457 Sabanov I/Sabanov M - Forti F / Kalenichenko D 24.05.19 | 10:00 2:1
164492 Frawley J / Sinclair C - Gengel M / Konecny M 24.05.19 | 12:05 1:2
41149 Bolardt A / Paulson A - Bortolotti M / Puodziunas S 24.05.19 | 15:20 0:2
109472 Sabanov I/Sabanov M - Gengel M / Konecny M 24.05.19 | 16:00 - : -
ITF, muži - Kampala (UGA, antuka)
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
156798 Shanmugam A.S. - Bushamuka W. 24.05.19 | 09:00 - : -
ITF, muži - Kampala 4hra (UGA, antuka)
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
196470 Chandrasekar A / Kaliyanda Poonacha N - Choudhary A / Murtaza M 24.05.19 | 10:30 - : -
196474 Mzai I C R / Samaha G - Bradley J / Iradukunda G O 24.05.19 | 11:30 - : -
196473 Bushamuka W / Sibanda M D A - Chaukulkar T / Tagashira K 24.05.19 | 17:00 - : -
ITF, muži - Nonthaburi (THA, tvrdý p.)
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
88522 Noguchi R. - Bourchier H. 24.05.19 | 05:00 0:2
88172 Nam J.S. - Sultonov K. 24.05.19 | 06:00 2:0
88523 Sekiguchi S. - Stevenson K. 24.05.19 | 06:45 2:0
88524 Imai S. - Kovapitukted P. 24.05.19 | 08:30 2:0
ITF, muži - Nonthaburi 4hra (THA, tvrdý p.)
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
152892 Nam J S/Song M K - Ellis B / Hsu Y H 24.05.19 | 09:30 2:0
152907 Ratiwatana Sa/Ratiwatana So - Chekhov A / Sultanov K 24.05.19 | 09:55 2:0
ITF, muži - Tabarka (TUN, antuka)
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
16248 Dembek M. - Dougaz A. 24.05.19 | 10:30 0:2
16483 Martinez M.N. - Giacomini L. 24.05.19 | 10:30 2:1
16567 Rodr.Pace R. - Kestelboim M. 24.05.19 | 10:30 1:2
16598 Mansouri S. - Lopez Morillo I. 24.05.19 | 13:30 2:0
ITF, muži - Tabarka 4hra (TUN, antuka)
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
16643 Giacomini L / Perin R - Kestelboim M / Martinez M N 24.05.19 | 14:30 0:2
16634 Dembek M / Martinez M - Knaff A / Ouakaa A 24.05.19 | 14:50 2:0
ITF, muži - Vic (ESP, antuka)
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
16664 Berrettini J. - Brancaccio R. 24.05.19 | 12:00 - : -
209732 Diaz Acosta, Facundo - Casanova H. 24.05.19 | 12:00 - : -
209735 Gil F. - Gakhov I. 24.05.19 | 15:40 - : -
ITF, ženy - Antalya (TUR, antuka)
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
161681 Mihaylova G. - Palkina Ulukan K. 24.05.19 | 09:45 zrušený
161722 Milovanovic, Elena - Sonmez Z. 24.05.19 | 09:45 2:1
162687 Shusharina, Maria - Silich A. 24.05.19 | 09:45 0:2
29520 Mendez S. - Evtimova D. 24.05.19 | 10:45 2:0
ITF, ženy - Antalya 4hra (TUR, antuka)
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
162987 Kulikova Y / Mikhaylova V - Kazionova E / Zhuravleva A 24.05.19 | 11:40 0:2
29541 Grimm C / Silich A - Drazic M / Ivanova D 24.05.19 | 12:40 2:1
ITF, ženy - Cantanhede (POR, tvrdý p.)
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
25052 Carr.Marin A. - Jorge F. 24.05.19 | 12:00 2:1
25100 Ponomar L. - Ureke A. 24.05.19 | 12:00 2:1
25305 Masarova R. - Beránková K. 24.05.19 | 14:05 0:2
25209 Kulikova A. - Klincov, Bojana 24.05.19 | 14:40 2:0
ITF, ženy - Caserta (ITA, antuka)
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
125298 Danilina A. - Chiesa D. 24.05.19 | 14:00 2:1
154283 Parr.Diaz N. - Gracheva V. 24.05.19 | 14:00 zrušený
26538 Ce G. - Kan V. 24.05.19 | 16:35 - : -
ITF, ženy - Caserta 4hra (ITA, antuka)
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
18119 Cabrera L / Grabher J - Schaefer A / Schubries A 24.05.19 | 15:15 2:0
18121 Bassols Ribera M / Salden L - Bogdan E / Juhaszova V 24.05.19 | 16:30 - : -
ITF, ženy - Goyang (KOR, tvrdý p.)
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
53262 Lumsden M. - Gasanova A. 24.05.19 | 04:00 2:1
53369 Simmonds C. - Kostic N. 24.05.19 | 04:00 0:2
53905 Elie J. - Cabaj Awad J. 24.05.19 | 05:00 2:0
53264 Zhang Yux. - Lee E. 24.05.19 | 07:10 2:1
ITF, ženy - Heraklion (GRE, antuka)
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
11364 Oliynykova O. - Malesevic, Tamara 24.05.19 | 09:00 0:2
12449 Ostlund F. - Duca G. 24.05.19 | 09:00 2:0
12811 Shymanovich I. - Kimmelmann J. 24.05.19 | 09:00 2:0
18124 Bougrat, Maelys - Malygina E. 24.05.19 | 11:35 1:2
ITF, ženy - Heraklion 4hra (GRE, antuka)
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
18523 Isaeva A / Ivanov V - Kalinina V / Saidenova N 24.05.19 | 10:50 2:0
24681 Astakhova D / Oliynykova O - Kajuru A O / Maluniakova L 24.05.19 | 13:00 zrušený
27160 Ganz F / Malesevic T - Biansumba M P / Yordanova K 24.05.19 | 13:00 2:0
24759 Kimmelmann J / Liauw A Fong N - Saner J / Sipek L 24.05.19 | 13:00 2:0
ITF, ženy - Jerusalem (ISR, tvrdý p.)
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
125295 Murray S. - Mihalikova T. 24.05.19 | 11:00 2:0
125300 Vismane D. - Shapatava S. 24.05.19 | 11:00 2:0
125301 Yushchenko V. - Morvayova V. 24.05.19 | 12:25 2:1
125299 Burrage J.A. - Yashina E. 24.05.19 | 14:05 2:0
ITF, ženy - Karuizawa (JPN, tvrdý p.)
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
45872 Broady N. - Hayashi E. 24.05.19 | 03:00 0:2
45442 Kobori M. - Hontama M. 24.05.19 | 03:00 2:1
45860 Bektas E. - Jaksic J. 24.05.19 | 04:30 0:2
46527 Kung L. - Hondo, Sakura 24.05.19 | 05:50 2:0
ITF, ženy - Nonthaburi (THA, tvrdý p.)
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
61788 Chanta A. - Bozovic A. 24.05.19 | 05:00 2:1
60252 Sawangkaew, Mananchaya - Omae A. 24.05.19 | 06:00 zrušený
60258 Plipuech Pea. - Kaji H. 24.05.19 | 07:00 2:1
60257 Osaka M. - Inglis M. 24.05.19 | 09:30 0:2
ITF, ženy - Singapore (SGP, tvrdý p.)
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
53079 Cako J. - Sutjiadi A. 24.05.19 | 05:00 0:2
53080 Hourigan P.M. - Tere Apisah A. 24.05.19 | 05:00 2:0
53078 Jandakate Ch. - Luangnam N. 24.05.19 | 05:00 0:2
53212 Savinykh V. - Kolar N. 24.05.19 | 05:00 2:0
ITF, ženy - Tabarka (TUN, antuka)
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
16937 Brunskog L. - Gatica B. 24.05.19 | 10:30 zrušený
17079 Rogozinska Dzik S. - Zuger J. 24.05.19 | 12:05 - : -
16991 Bouzo Zan. N. - Ganga E. 24.05.19 | 12:40 0:2
17297 Scholl Chi. - Lutzeier L. 24.05.19 | 12:55 2:1
ITF, ženy - Tabarka 4hra (TUN, antuka)
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
17471 Gadient N / Scholl C - Detkovskaya D / Rogozinska Dzik S 24.05.19 | 15:00 - : -
17418 Gatica B / Pereira R - Mettraux M / Zuger J 24.05.19 | 15:30 - : -
ITF, ženy - Tacarigua (TTO, tvrdý p.)
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
47919 Gillan A. - Mar, Tricia 24.05.19 | 00:05 2:0
WTA, ženy - French Open kval. (FRA, antuka)
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
93925 Kiick A. - Paolini J. 24.05.19 | 10:00 0:2
93764 Pera B. - Juvan K. 24.05.19 | 11:25 2:1
94086 Bouzková M. - Samsonova L. 24.05.19 | 11:35 0:2
93004 Lottner A. - Garcia Perez G. 24.05.19 | 11:35 2:0
93016 Minnen G. - Zhuk S. 24.05.19 | 11:45 1:2
101174 Hibino N. - Rybakina E. 24.05.19 | 12:10 0:2
101164 Swan K. - Kucova K. 24.05.19 | 13:05 0:2
101183 Grammatik. V. - Lepchenko V. 24.05.19 | 13:15 0:2
119864 Gatto Mont. G. - Zavatska K. 24.05.19 | 13:45 2:1
101883 Bolsova Zad. A. - Babos T. 24.05.19 | 13:55 2:1
125407 Nara K. - Perrin C. 24.05.19 | 15:15 - : -
119941 Blinkova A. - Glushko J. 24.05.19 | 15:45 - : -
WTA, ženy - Norimberk (GER, antuka)
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
119895 Putintseva Y. - Cirstea S. 24.05.19 | 13:30 2:0
149992 Zidansek T. - Siniaková K. 24.05.19 | 15:45 - : -
WTA, ženy - Norimberk 4hra (GER, antuka)
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
158615 Guarachi A/Santamaria S - Fichman S/Melichar N 24.05.19 | 14:00 0:2
WTA, ženy - Strasbourg (FRA, antuka)
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
146031 Yastremska D. - Sabalenka A. 24.05.19 | 14:00 2:0
119521 Paquet Ch. - Garcia C. 24.05.19 | 15:40 0:2
WTA, ženy - Strasbourg 4hra (FRA, antuka)
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
146463 Jurak D/Olaru R - Gavrilova D/Perez E 24.05.19 | 12:00 0:2
146123 Duan Y Y/Han X - Voskoboeva G/Yastremska D 24.05.19 | 17:15 - : -

Volejbal

Medzinárodný - Liga národov, ženy
Riadok Zápas Uzatvorenie Výsledky
24370 Brazília - Rusko 24.05.19 | 01:00 3:0