Zapni si naše upozornenia a získaj informácie o novinkách a akciách ako prvý.
12.07.2020 08:22:26

Ponuka športov:

x Štandard 12
Vybrať všetky
Zrušiť všetky
zobraziť

Stolný tenis

Medzištátny Setka Cup 2020, dvojhra - muži (Ukrajina)

Kód Uzavretie Štandard 12 1 2
27675 DNES 08:30 Shulepov, Maksym - Klim, Vladislav 1,60 2,05
173994 DNES 08:35 Vakhrushev, Victor - Sevastianov, Mykyta 2,74 1,34
174122 DNES 08:40 Vietrov, Vitalii - Mrykh, Maksym 1,64 1,99
174126 DNES 08:45 Minenko, Yaroslav - Makovka, Yaroslav 1,97 1,66
172416 DNES 09:00 Korniyenko, Nikolay - Voronenkov, Vladimir 1,80 1,80
174140 DNES 09:05 Gomilko, Oleksandr - Khakhamidi, Pavlo 1,85 1,75
173070 DNES 09:10 Bilobrov, Volodymyr - Stepankov, Sergii 2,15 1,55
172479 DNES 09:15 Burdelnyy, Sergey - Kasianyk, Nazar 2,98 1,29
149696 DNES 09:20 Yatsenko, Sergey - Tsoi, Konstiantyn 1,97 1,66
172417 DNES 09:30 Boiko, Leonid - Retynskyi, Serhii 1,80 1,80
171049 DNES 09:35 Scherbak, Andrey - Liushnia, Oleksandr 2,55 1,39
29655 DNES 09:40 Kolodiy, Denis - Rubanka, Ihor 2,17 1,54
172480 DNES 09:45 Arevkin, Timofey - Martyniuk, Andrii 1,44 2,40
149784 DNES 09:50 Ponomarenko, Oleg - Yurenev, Oleh 1,91 1,70
172418 DNES 10:00 Shulepov, Maksym - Korniyenko, Nikolay 1,55 2,15
174037 DNES 10:05 Vakhrushev, Victor - Gomilko, Oleksandr 2,40 1,44
173720 DNES 10:10 Vietrov, Vitalii - Bilobrov, Volodymyr 1,45 2,37
172481 DNES 10:15 Minenko, Yaroslav - Burdelnyy, Sergey 1,39 2,55
174102 DNES 10:35 Liushnia, Oleksandr - Sevastianov, Mykyta 1,50 2,25
173724 DNES 10:40 Rubanka, Ihor - Mrykh, Maksym 1,75 1,85
172482 DNES 10:45 Martyniuk, Andrii - Makovka, Yaroslav 1,80 1,80
149791 DNES 10:50 Yatsenko, Sergey - Ponomarenko, Oleg 1,35 2,70
172455 DNES 11:00 Voronenkov, Vladimir - Retynskyi, Serhii 1,55 2,15
171131 DNES 11:05 Scherbak, Andrey - Khakhamidi, Pavlo 1,80 1,80
29721 DNES 11:10 Kolodiy, Denis - Stepankov, Sergii 1,80 1,80
172483 DNES 11:15 Arevkin, Timofey - Kasianyk, Nazar 1,55 2,15
172458 DNES 11:30 Boiko, Leonid - Shulepov, Maksym 1,80 1,80
174129 DNES 11:35 Vakhrushev, Victor - Liushnia, Oleksandr 2,15 1,55
173725 DNES 11:40 Vietrov, Vitalii - Rubanka, Ihor 1,34 2,74
172484 DNES 11:45 Minenko, Yaroslav - Martyniuk, Andrii 1,80 1,80
149800 DNES 11:50 Pereguda, Oleg - Yurenev, Oleh 1,64 1,99
172419 DNES 12:00 Korniyenko, Nikolay - Retynskyi, Serhii 2,88 1,31
171193 DNES 12:05 Scherbak, Andrey - Gomilko, Oleksandr 1,99 1,64
29986 DNES 12:10 Kolodiy, Denis - Bilobrov, Volodymyr 1,50 2,25
172485 DNES 12:15 Arevkin, Timofey - Burdelnyy, Sergey 1,49 2,27
173995 DNES 12:35 Sevastianov, Mykyta - Khakhamidi, Pavlo 1,91 1,70
173777 DNES 12:40 Mrykh, Maksym - Stepankov, Sergii 1,91 1,70
174057 DNES 12:45 Makovka, Yaroslav - Kasianyk, Nazar 1,45 2,36
149342 DNES 12:50 Pereguda, Oleg - Ponomarenko, Oleg 1,69 1,93
173773 DNES 13:00 Shulepov, Maksym - Retynskyi, Serhii 1,70 1,91
172078 DNES 13:05 Vakhrushev, Victor - Scherbak, Andrey 3,15 1,26
29990 DNES 13:10 Vietrov, Vitalii - Kolodiy, Denis 1,60 2,05
173019 DNES 13:15 Minenko, Yaroslav - Arevkin, Timofey 1,91 1,70
149442 DNES 13:20 Tsoi, Konstiantyn - Yurenev, Oleh 1,80 1,80
172426 DNES 13:30 Boiko, Leonid - Voronenkov, Vladimir 1,80 1,80
174024 DNES 13:35 Liushnia, Oleksandr - Khakhamidi, Pavlo 1,64 1,99
174025 DNES 13:40 Rubanka, Ihor - Stepankov, Sergii 1,80 1,80
173060 DNES 13:45 Martyniuk, Andrii - Kasianyk, Nazar 1,80 1,80
149449 DNES 13:50 Yatsenko, Sergey - Pereguda, Oleg 1,44 2,40
173996 DNES 14:05 Gomilko, Oleksandr - Sevastianov, Mykyta 2,25 1,50
174043 DNES 14:10 Bilobrov, Volodymyr - Mrykh, Maksym 1,55 2,15
173059 DNES 14:15 Burdelnyy, Sergey - Makovka, Yaroslav 2,15 1,55
174056 DNES 14:30 Yurchenko, Kyrylo - Chornobab, Volodymyr 2,70 1,35
149661 DNES 14:35 Pitsyk, Sergey - Oranskiy, Igor 1,50 2,25
150786 DNES 14:40 Stepanenko Yevhenii - Kozachenko, Anatoly 1,64 1,99
149676 DNES 14:45 Tkachenko, Artem - Avgustov, Aleksey 2,07 1,59
149688 DNES 14:50 Ponomarenko, Oleg - Tsoi, Konstiantyn 2,25 1,50
174094 DNES 15:00 Kozachuk, Ivan - Tur, Anton 1,80 1,80
149693 DNES 15:05 Bortsov, Dmitriy - Litvinov, Vladislav 1,34 2,74
149699 DNES 15:10 Gudimenko, Dmytro - Hrymovskyi, Oleksii 1,93 1,69
149773 DNES 15:15 Mytsyk, Alexander - Zapletniuk, Anatolii 1,56 2,12
149798 DNES 15:25 Hnoievoi, Roman - Yevhen, Kyi 1,50 2,25
174106 DNES 15:30 Omelchuk, Ivan - Diachenko, Viacheslav 1,80 1,80
17653 DNES 15:35 Sergey, Khandetsky - Holomoz, Aleksey 1,97 1,66
149802 DNES 15:40 Teteruk, Michael - Kapinus, Rodion 1,40 2,51
149360 DNES 15:45 Zaporozhets, Dmitriy - Diachenko, Ivan 2,25 1,50
149434 DNES 15:55 Kolesnik, Yuriy - Maxim, Balakirev 1,22 3,44
174097 DNES 16:00 Yurchenko, Kyrylo - Tur, Anton 2,12 1,56
149466 DNES 16:05 Pitsyk, Sergey - Litvinov, Vladislav 1,85 1,75
150862 DNES 16:10 Stepanenko Yevhenii - Hrymovskyi, Oleksii 1,60 2,05
149673 DNES 16:15 Tkachenko, Artem - Zapletniuk, Anatolii 1,80 1,80
149680 DNES 16:25 Kostuk, Borys - Solomko, Ruslan 2,12 1,56
177074 DNES 16:30 Diachenko, Viacheslav - Chornobab, Volodymyr 1,69 1,93
149685 DNES 16:35 Holomoz, Aleksey - Oranskiy, Igor 2,15 1,55
149697 DNES 16:40 Kapinus, Rodion - Kozachenko, Anatoly 1,40 2,51
149710 DNES 16:45 Diachenko, Ivan - Avgustov, Aleksey 1,80 1,80
149785 DNES 16:50 Klymenko, Kostiantyn - Leonenko, Oleksandr 1,85 1,75
149794 DNES 16:55 Hnoievoi, Roman - Maxim, Balakirev 1,34 2,74
174123 DNES 17:00 Kozachuk, Ivan - Omelchuk, Ivan 1,80 1,80
17657 DNES 17:05 Bortsov, Dmitriy - Sergey, Khandetsky 1,36 2,66
149343 DNES 17:10 Gudimenko, Dmytro - Teteruk, Michael 2,17 1,54
149405 DNES 17:15 Mytsyk, Alexander - Zaporozhets, Dmitriy 1,60 2,05
149443 DNES 17:20 Gonchurak, Alexander - Varchenko, Vladimir 2,12 1,56
149463 DNES 17:25 Solomko, Ruslan - Yevhen, Kyi 1,60 2,05
174124 DNES 17:30 Yurchenko, Kyrylo - Diachenko, Viacheslav 1,45 2,36
149678 DNES 17:35 Pitsyk, Sergey - Holomoz, Aleksey 1,64 1,99
150923 DNES 17:40 Stepanenko Yevhenii - Kapinus, Rodion 1,54 2,17
149682 DNES 17:45 Tkachenko, Artem - Diachenko, Ivan 1,69 1,93
149689 DNES 17:50 Udovenko, Ivan - Melnykov, Volodymyr 2,12 1,56
149694 DNES 17:55 Kolesnik, Yuriy - Kostuk, Borys 1,36 2,65
174125 DNES 18:00 Omelchuk, Ivan - Tur, Anton 2,05 1,60
17680 DNES 18:05 Sergey, Khandetsky - Litvinov, Vladislav 2,13 1,56
149774 DNES 18:10 Teteruk, Michael - Hrymovskyi, Oleksii 1,56 2,12
149789 DNES 18:15 Zaporozhets, Dmitriy - Zapletniuk, Anatolii 1,36 2,68
149799 DNES 18:20 Klymenko, Kostiantyn - Varchenko, Vladimir 2,17 1,54
149334 DNES 18:25 Hnoievoi, Roman - Solomko, Ruslan 2,17 1,54
174133 DNES 18:30 Kozachuk, Ivan - Chornobab, Volodymyr 1,60 2,05
149435 DNES 18:35 Bortsov, Dmitriy - Oranskiy, Igor 1,36 2,65
149447 DNES 18:40 Gudimenko, Dmytro - Kozachenko, Anatoly 1,60 2,05
149660 DNES 18:45 Mytsyk, Alexander - Avgustov, Aleksey 2,74 1,34
149674 DNES 18:50 Melnykov, Volodymyr - Leonenko, Oleksandr 1,50 2,25
149686 DNES 18:55 Kostuk, Borys - Maxim, Balakirev 1,80 1,80
174130 DNES 19:00 Yurchenko, Kyrylo - Omelchuk, Ivan 2,74 1,34
17681 DNES 19:05 Pitsyk, Sergey - Sergey, Khandetsky 1,80 1,80
151107 DNES 19:10 Stepanenko Yevhenii - Teteruk, Michael 2,05 1,60
149691 DNES 19:15 Tkachenko, Artem - Zaporozhets, Dmitriy 1,54 2,17
149698 DNES 19:20 Gonchurak, Alexander - Udovenko, Ivan 2,12 1,56
149771 DNES 19:25 Kolesnik, Yuriy - Yevhen, Kyi 1,80 1,80
174131 DNES 19:30 Kozachuk, Ivan - Diachenko, Viacheslav 2,12 1,56
149795 DNES 19:35 Bortsov, Dmitriy - Holomoz, Aleksey 1,36 2,65
149801 DNES 19:40 Gudimenko, Dmytro - Kapinus, Rodion 1,40 2,51
149353 DNES 19:45 Mytsyk, Alexander - Diachenko, Ivan 1,75 1,85
149416 DNES 19:50 Klymenko, Kostiantyn - Melnykov, Volodymyr 2,74 1,34
149464 DNES 19:55 Hnoievoi, Roman - Kostuk, Borys 1,45 2,36
174132 DNES 20:00 Tur, Anton - Chornobab, Volodymyr 1,60 2,05
149672 DNES 20:05 Litvinov, Vladislav - Oranskiy, Igor 1,60 2,05
149679 DNES 20:10 Hrymovskyi, Oleksii - Kozachenko, Anatoly 2,05 1,60
149683 DNES 20:15 Zapletniuk, Anatolii - Avgustov, Aleksey 2,12 1,56
149695 DNES 20:20 Udovenko, Ivan - Varchenko, Vladimir 2,12 1,56
149709 DNES 20:25 Kolesnik, Yuriy - Solomko, Ruslan 1,55 2,15
174141 DNES 20:30 Yurchenko, Kyrylo - Kozachuk, Ivan 1,69 1,93
17682 DNES 20:35 Pitsyk, Sergey - Bortsov, Dmitriy 2,51 1,40
151121 DNES 20:40 Stepanenko Yevhenii - Gudimenko, Dmytro 1,75 1,85
149783 DNES 20:45 Tkachenko, Artem - Mytsyk, Alexander 1,60 2,05
149790 DNES 20:50 Gonchurak, Alexander - Leonenko, Oleksandr 1,40 2,51
149341 DNES 20:55 Maxim, Balakirev - Yevhen, Kyi 2,36 1,45
174149 DNES 21:00 Omelchuk, Ivan - Chornobab, Volodymyr 1,80 1,80
17685 DNES 21:05 Sergey, Khandetsky - Oranskiy, Igor 2,05 1,60
149402 DNES 21:10 Teteruk, Michael - Kozachenko, Anatoly 1,56 2,12
149439 DNES 21:15 Zaporozhets, Dmitriy - Avgustov, Aleksey 2,17 1,54
149448 DNES 21:20 Klymenko, Kostiantyn - Udovenko, Ivan 2,68 1,36
149675 DNES 21:25 Hnoievoi, Roman - Kolesnik, Yuriy 1,80 1,80
174150 DNES 21:30 Diachenko, Viacheslav - Tur, Anton 2,17 1,54
149681 DNES 21:35 Holomoz, Aleksey - Litvinov, Vladislav 2,15 1,55
149687 DNES 21:40 Kapinus, Rodion - Hrymovskyi, Oleksii 1,85 1,75
149692 DNES 21:45 Diachenko, Ivan - Zapletniuk, Anatolii 2,12 1,56
149772 DNES 21:50 Gonchurak, Alexander - Melnykov, Volodymyr 2,17 1,54
149787 DNES 21:55 Kostuk, Borys - Yevhen, Kyi 1,80 1,80
149797 DNES 22:20 Varchenko, Vladimir - Leonenko, Oleksandr 2,12 1,56
149355 DNES 22:25 Solomko, Ruslan - Maxim, Balakirev 1,56 2,12
149419 DNES 22:50 Klymenko, Kostiantyn - Gonchurak, Alexander 1,60 2,05
149444 DNES 23:20 Udovenko, Ivan - Leonenko, Oleksandr 1,56 2,12
149465 DNES 23:50 Melnykov, Volodymyr - Varchenko, Vladimir 2,05 1,60

Medzištátny Setka Cup 2020, dvojhra - ženy (Ukrajina)

Kód Uzavretie Štandard 12 1 2
174036 DNES 08:25 Severina, Yevgeniya - Stefanyuk, Alina 1,64 1,99
174105 DNES 08:55 Borodacheva, Olena - Trigub, Julia 2,27 1,49
174041 DNES 09:25 Povaliaieva, Maryna - Stefanyuk, Alina 1,50 2,25
174606 DNES 09:55 Trigub, Julia - Grushko, Irina 1,20 3,60
173999 DNES 10:25 Severina, Yevgeniya - Borodacheva, Olena 1,80 1,80
173727 DNES 10:55 Povaliaieva, Maryna - Trigub, Julia 2,88 1,31
174091 DNES 11:25 Borodacheva, Olena - Stefanyuk, Alina 1,12 4,58
174607 DNES 11:55 Severina, Yevgeniya - Grushko, Irina 1,30 2,93
174099 DNES 12:25 Povaliaieva, Maryna - Borodacheva, Olena 1,69 1,93
173751 DNES 12:55 Severina, Yevgeniya - Trigub, Julia 2,17 1,54
174608 DNES 13:25 Stefanyuk, Alina - Grushko, Irina 1,60 2,06
173756 DNES 13:55 Povaliaieva, Maryna - Severina, Yevgeniya 2,52 1,40
174609 DNES 14:25 Borodacheva, Olena - Grushko, Irina 1,26 3,15
173732 DNES 14:55 Trigub, Julia - Stefanyuk, Alina 1,12 4,58

Medzištátny TT Cup

Kód Uzavretie Štandard 12 1 2
177143 DNES 08:25 Zenyuk, Andrey - Pidleteichuk, Petro 2,25 1,50
174115 DNES 08:35 Didukh, Viktor - Tsybulin, Sergey 2,17 1,54
174109 DNES 08:40 Omelchuk, Bogdan - Shchytka, Oleksandr 1,45 2,37
174764 DNES 08:45 Tkachenko, Oleksandr - Zhukovskij, Aleksandr 1,31 2,88
177145 DNES 09:00 Maslyanka, Sergey - Kolos, Yury 1,93 1,69
174038 DNES 09:10 Teterya, Yuriy - Pismenniy, Evgeniy 1,25 3,21
174117 DNES 09:15 Vasylchuk, Pavlo - Zaika, Bogdan 1,93 1,69
174772 DNES 09:20 Shcherbak, Denys - Boiko, Serhii 1,69 1,93
125626 DNES 09:30 Krysak, Andrey - Guchok, Andrey 1,54 2,17
177144 DNES 09:35 Maksimiv, Sergey - Zenyuk, Andrey 1,80 1,80
174111 DNES 09:45 Gogenko, Sergiy - Artem, Gubenko 1,56 2,13
174098 DNES 09:50 Harenko, Stanislav - Yanishevskiy, Ilya 1,25 3,21
174788 DNES 09:55 Tkachenko, Oleksandr - Schepanskiy, Yuriy 1,34 2,74
144291 DNES 10:05 Yasashnyi, Denys - Lohosha, Dmytro 1,50 2,25
177152 DNES 10:10 Maslyanka, Sergey - Pidleteichuk, Petro 2,06 1,60
174045 DNES 10:20 Didukh, Viktor - Teterya, Yuriy 2,15 1,55
174112 DNES 10:25 Omelchuk, Bogdan - Vasylchuk, Pavlo 1,80 1,80
174790 DNES 10:30 Boiko, Serhii - Zhukovskij, Aleksandr 1,69 1,93
14909 DNES 10:40 Guchok, Andrey - Bohdan, Zdrobylko 1,45 2,37
177154 DNES 10:45 Zenyuk, Andrey - Kolos, Yury 1,54 2,17
174118 DNES 10:55 Artem, Gubenko - Tsybulin, Sergey 1,80 1,80
174663 DNES 11:00 Yanishevskiy, Ilya - Shchytka, Oleksandr 1,40 2,52
174791 DNES 11:05 Tkachenko, Oleksandr - Boiko, Serhii 1,34 2,74
144292 DNES 11:15 Yasashnyi, Denys - Guchok, Andrey 1,45 2,36
177153 DNES 11:20 Maslyanka, Sergey - Zenyuk, Andrey 2,25 1,50
174042 DNES 11:30 Gogenko, Sergiy - Pismenniy, Evgeniy 1,40 2,52
174119 DNES 11:35 Harenko, Stanislav - Zaika, Bogdan 1,34 2,74
174792 DNES 11:40 Shcherbak, Denys - Schepanskiy, Yuriy 1,36 2,68
125625 DNES 11:50 Krysak, Andrey - Lohosha, Dmytro 1,69 1,93
177163 DNES 11:55 Maksimiv, Sergey - Pidleteichuk, Petro 1,45 2,37
174104 DNES 12:05 Didukh, Viktor - Artem, Gubenko 1,60 2,06
174108 DNES 12:10 Omelchuk, Bogdan - Yanishevskiy, Ilya 1,80 1,80
174794 DNES 12:15 Tkachenko, Oleksandr - Shcherbak, Denys 1,50 2,25
144285 DNES 12:25 Yasashnyi, Denys - Krysak, Andrey 1,56 2,12
177161 DNES 12:30 Maslyanka, Sergey - Maksimiv, Sergey 2,37 1,45
174059 DNES 12:40 Gogenko, Sergiy - Teterya, Yuriy 1,93 1,69
174114 DNES 12:45 Harenko, Stanislav - Vasylchuk, Pavlo 1,56 2,13
174793 DNES 12:50 Schepanskiy, Yuriy - Zhukovskij, Aleksandr 1,80 1,80
14906 DNES 13:00 Lohosha, Dmytro - Bohdan, Zdrobylko 2,17 1,54
177164 DNES 13:05 Pidleteichuk, Petro - Kolos, Yury 1,50 2,25
174113 DNES 13:15 Tsybulin, Sergey - Pismenniy, Evgeniy 1,69 1,93
174121 DNES 13:20 Shchytka, Oleksandr - Zaika, Bogdan 1,80 1,80
174054 DNES 13:50 Didukh, Viktor - Gogenko, Sergiy 1,49 2,27
174110 DNES 13:55 Omelchuk, Bogdan - Harenko, Stanislav 1,50 2,25
174062 DNES 14:25 Artem, Gubenko - Pismenniy, Evgeniy 2,27 1,49
174127 DNES 14:30 Yanishevskiy, Ilya - Zaika, Bogdan 2,66 1,36
173728 DNES 15:00 Teterya, Yuriy - Tsybulin, Sergey 1,40 2,52
174128 DNES 15:05 Vasylchuk, Pavlo - Shchytka, Oleksandr 1,49 2,27

Medzištátny TT Cup, ženy

Kód Uzavretie Štandard 12 1 2
173729 DNES 08:50 Melnik, Olga - Khmelevskaia, Natalia 1,93 1,69
173733 DNES 09:25 Melnik, Olga - Palamarchuk, Ulyana 2,06 1,60
174095 DNES 10:00 Miklukha, Anna - Khmelevskaia, Natalia 1,56 2,13
174101 DNES 10:35 Melnik, Olga - Miklukha, Anna 1,80 1,80

Medzištátny Ukraine Win Cup - muži

Kód Uzavretie Štandard 12 1 2
147674 DNES 08:30 Goloveshkin, Aleksey - Rodin, Aleksey 1,41 2,49
173726 DNES 08:30 Cherevko, Roman - Masko, Yevhen 1,59 2,07
147676 DNES 08:45 Deynega, Kirill - Nemchenko, Denis 2,36 1,45
147678 DNES 09:00 Akimov, Igor - Kalenik, Sergey 2,93 1,30
173741 DNES 09:00 Fedorchenko, Andriy - Cherevko, Roman 1,69 1,93
174014 DNES 09:15 Averyanov, Aleksandr - Deynega, Maksim LIVE 1,75 1,85
147762 DNES 09:30 Goloveshkin, Aleksey - Akimov, Igor 1,80 1,80
174015 DNES 09:30 Sulim, Aleksandr - Rubtsov, Eduard LIVE 1,93 1,69
147671 DNES 09:45 Deynega, Kirill - Averyanov, Aleksandr LIVE 1,69 1,93
173755 DNES 10:15 Nemchenko, Denis - Deynega, Maksim 1,64 1,99
148708 DNES 10:30 Kalenik, Sergey - Goloveshkin, Aleksey 1,85 1,75
146837 DNES 13:00 Kalenik, Sergey - Rodin, Aleksey 1,50 2,25
174016 DNES 13:30 Pirvelli, Rodion - Kryvorotko, Yevhen 2,25 1,50
147842 DNES 13:30 Sazhnev, Vitalii - Tkachev, Sergey 1,40 2,52
22714 DNES 13:45 Doroshenko, Artem - Ovcharenko, Maksim 1,59 2,07
173757 DNES 14:00 Kuzo, Lev - Turchenko Tymur 1,85 1,75
148615 DNES 14:00 Panasenko, Vladimir - Grishchenko, Aleksandr 1,80 1,80
169618 DNES 14:00 Tsubera, Roman - Kebalo, Denis 1,85 1,75
23013 DNES 14:15 Shapoval, Aleksandr - Derevianko, Andrii 1,25 3,21
169732 DNES 14:30 Kalugin, Vladislav - Varchenko, Mikhail 1,99 1,64
148618 DNES 14:30 Turchenko Tymur - Panasenko, Vladimir 1,80 1,80
23087 DNES 14:45 Vavrenyuk, Sergey - Shapoval, Aleksandr 1,64 1,99
174000 DNES 15:00 Kryvorotko, Yevhen - Kuzo, Lev 1,99 1,64
148713 DNES 15:00 Sazhnev, Vitalii - Pirvelli, Rodion 1,30 2,93
169881 DNES 15:00 Tsubera, Roman - Varchenko, Mikhail 1,41 2,49
24975 DNES 15:15 Grabskiy, Andrey - Doroshenko, Artem 2,25 1,50
170020 DNES 15:30 Kalugin, Vladislav - Kebalo, Denis 2,07 1,59
148716 DNES 15:30 Kuzo, Lev - Sazhnev, Vitalii 1,75 1,85
174004 DNES 15:30 Pirvelli, Rodion - Tkachev, Sergey 1,40 2,52
24973 DNES 15:45 Naida, Alexander - Grabskiy, Andrey 1,22 3,43
148750 DNES 16:00 Panasenko, Vladimir - Kryvorotko, Yevhen 2,07 1,59
170036 DNES 16:00 Tsubera, Roman - Kalugin, Vladislav 1,85 1,75
12673 DNES 16:15 Derevianko, Andrii - Vavrenyuk, Sergey 3,43 1,22
174007 DNES 16:30 Tkachev, Sergey - Turchenko Tymur 2,15 1,55
170058 DNES 16:30 Varchenko, Mikhail - Kebalo, Denis 1,59 2,07
27855 DNES 16:45 Ovcharenko, Maksim - Derevianko, Andrii 1,93 1,69
173758 DNES 17:00 Pirvelli, Rodion - Kuzo, Lev 1,80 1,80
150718 DNES 17:00 Sazhnev, Vitalii - Panasenko, Vladimir 1,59 2,07
30349 DNES 17:15 Doroshenko, Artem - Naida, Alexander 1,59 2,07
174010 DNES 17:30 Kuzo, Lev - Tkachev, Sergey 1,50 2,25
151440 DNES 17:30 Panasenko, Vladimir - Pirvelli, Rodion 2,07 1,59
31191 DNES 17:45 Shapoval, Aleksandr - Doroshenko, Artem 1,93 1,69
151981 DNES 18:00 Grishchenko, Aleksandr - Sazhnev, Vitalii 2,52 1,40
173760 DNES 18:00 Turchenko Tymur - Kryvorotko, Yevhen 2,08 1,59
32249 DNES 18:15 Vavrenyuk, Sergey - Ovcharenko, Maksim 1,69 1,93
152036 DNES 18:30 Sazhnev, Vitalii - Turchenko Tymur 1,75 1,85
174011 DNES 18:30 Tkachev, Sergey - Kryvorotko, Yevhen 1,99 1,64
33814 DNES 18:45 Grabskiy, Andrey - Vavrenyuk, Sergey 2,25 1,50
152199 DNES 19:00 Kuzo, Lev - Panasenko, Vladimir 1,59 2,08
34092 DNES 19:15 Naida, Alexander - Shapoval, Aleksandr 1,80 1,80
163016 DNES 19:30 Panasenko, Vladimir - Tkachev, Sergey 1,80 1,80
36163 DNES 19:45 Derevianko, Andrii - Naida, Alexander 1,69 1,93
163048 DNES 20:00 Kryvorotko, Yevhen - Sazhnev, Vitalii 2,08 1,59
173949 DNES 20:00 Turchenko Tymur - Pirvelli, Rodion 1,59 2,08
170074 DNES 21:00 Baranovskiy, Sergey - Zemyancev, Sergei 1,59 2,08
177218 DNES 21:35 Ratushniak, Vladislav - Trofimov, Nikita 2,15 1,55
177242 DNES 22:10 Baranovskiy, Sergey - Trofimov, Nikita 1,59 2,08
177386 DNES 22:45 Ratushniak, Vladislav - Zemyancev, Sergei 1,64 1,99
177388 DNES 23:20 Baranovskiy, Sergey - Ratushniak, Vladislav 1,80 1,80
177389 DNES 23:55 Trofimov, Nikita - Zemyancev, Sergei 1,69 1,93