17.01.2019 03:45:12

Ponuka športov:

Filter stávok
x Celkový víťaz x Štandard102 x Kto lepšie
Vybrať všetky
Zrušiť všetky
zobraziť

Biatlon

Šprint, muži 10km Ruhpolding

Kód Uzavretie Celkový víťaz V 1-3 1-6 1-10 1-15
129736 DNES 10:45 Kazar M. 450,00 200,00 60,00 22,00 6,50
47925 DNES 11:00 Boe J.T. 1,95 1,30 1,10 1,05 1,02
47928 DNES 11:00 Fourcade M. 4,70 1,95 1,30 1,11 1,04
47931 DNES 11:00 Loginov A. 5,20 2,05 1,30 1,11 1,04
47936 DNES 11:00 Peiffer A. 23,00 5,00 2,30 1,40 1,13
47935 DNES 11:00 Doll B. 26,00 5,50 2,35 1,42 1,14
48045 DNES 11:00 Eberhard J. 30,00 7,00 2,60 1,45 1,15
47938 DNES 11:00 Boe T. 35,00 7,50 2,70 1,65 1,20
48033 DNES 11:00 Samuelsson S. 38,00 8,00 2,75 1,70 1,22
48052 DNES 11:00 Hofer L. 40,00 8,50 2,90 1,90 1,27
48059 DNES 11:00 Desthieux S. 45,00 9,00 3,00 1,95 1,28
48049 DNES 11:00 Guigonnat A. 47,00 9,50 3,05 2,00 1,30
48063 DNES 11:00 Ľabeé-Lund H. 60,00 13,00 5,50 2,50 1,65
48061 DNES 11:00 Weger B. 60,00 13,00 5,50 2,50 1,65
48065 DNES 11:00 Fak J. 65,00 15,00 6,50 2,90 1,80
48101 DNES 11:00 Fillon Maillet Q. 70,00 17,00 7,50 3,40 2,00
48083 DNES 11:00 Windisch D. 90,00 20,00 9,00 4,00 2,30
48073 DNES 11:00 Rastorgujevs A. 100,00 22,00 10,00 4,50 2,40
48094 DNES 11:00 Moravec O. 160,00 35,00 10,00 5,00 2,90
48103 DNES 11:00 Krčmář M. 175,00 40,00 13,00 6,00 3,40
Kód Uzavretie Kto lepšie 1 2
254032 DNES 10:45 Birkeland L.H. - Fourcade S. (KL) 1,71 1,90
228244 DNES 10:45 Boe J.T. - Boe T. (KL) 1,16 4,00
228354 DNES 10:45 Boe J.T. - Desthieux S. (KL) 1,13 4,35
228145 DNES 10:45 Boe J.T. - Doll B. (KL) 1,22 3,40
228166 DNES 10:45 Boe J.T. - Eberhard J. (KL) 1,19 3,65
228053 DNES 10:45 Boe J.T. - Fourcade M. (KL) 1,46 2,34
228406 DNES 10:45 Boe J.T. - Guigonnat A. (KL) 1,13 4,35
228293 DNES 10:45 Boe J.T. - Hofer L. (KL) 1,13 4,35
228098 DNES 10:45 Boe J.T. - Loginov A. (KL) 1,41 2,48
228144 DNES 10:45 Boe J.T. - Peiffer A. (KL) 1,22 3,40
228268 DNES 10:45 Boe J.T. - Samuelsson S. (KL) 1,14 4,30
246881 DNES 10:45 Boe T. - Fillon Maillet Q. (KL) 1,38 2,60
246741 DNES 10:45 Boe T. - Hofer L. (KL) 1,66 1,96
246567 DNES 10:45 Boe T. - Samuelsson S. (KL) 1,67 1,95
250626 DNES 10:45 Desthieux S. - Krčmář M. (KL) 1,30 2,90
250055 DNES 10:45 Desthieux S. - Windisch D. (KL) 1,30 2,90
230062 DNES 10:45 Doll B. - Boe T. (KL) 1,69 1,92
230000 DNES 10:45 Doll B. - Eberhard J. (KL) 1,71 1,90
230209 DNES 10:45 Doll B. - Eder S. (KL) 1,36 2,65
230181 DNES 10:45 Doll B. - Hofer L. (KL) 1,48 2,30
230197 DNES 10:45 Doll B. - Ľabeé-Lund H. (KL) 1,39 2,55
230155 DNES 10:45 Doll B. - Samuelsson S. (KL) 1,50 2,25
246219 DNES 10:45 Eberhard J. - Eder S. (KL) 1,37 2,62
246326 DNES 10:45 Eberhard J. - Garanichev E. (KL) 1,26 3,15
246220 DNES 10:45 Eberhard J. - Landertinger D. (KL) 1,35 2,70
228842 DNES 10:45 Fourcade M. - Boe T. (KL) 1,33 2,80
229018 DNES 10:45 Fourcade M. - Desthieux S. (KL) 1,30 2,90
228755 DNES 10:45 Fourcade M. - Doll B. (KL) 1,40 2,51
228821 DNES 10:45 Fourcade M. - Eberhard J. (KL) 1,37 2,62
229026 DNES 10:45 Fourcade M. - Guigonnat A. (KL) 1,30 2,90
228964 DNES 10:45 Fourcade M. - Hofer L. (KL) 1,29 2,98
228441 DNES 10:45 Fourcade M. - Loginov A. (KL) 1,75 1,85
228717 DNES 10:45 Fourcade M. - Peiffer A. (KL) 1,40 2,51
228891 DNES 10:45 Fourcade M. - Samuelsson S. (KL) 1,32 2,85
250665 DNES 10:45 Guigonnat A. - Krčmář M. (KL) 1,34 2,75
248438 DNES 10:45 Hofer L. - Landertinger D. (KL) 1,37 2,62
248517 DNES 10:45 Hofer L. - Moravec O. (KL) 1,37 2,62
252524 DNES 10:45 Kazar M. - Guzik G. (KL) 1,50 2,25
253695 DNES 10:45 Krčmář M. - Jacquelin E. (KL) 1,64 1,99
254167 DNES 10:45 Kühn J. - Bauer K. (KL) 1,65 1,98
250771 DNES 10:45 Ľabeé-Lund H. - Fillon Maillet Q. (KL) 1,67 1,95
253615 DNES 10:45 Leitner F. - Doherty S. (KL) 1,89 1,72
229283 DNES 10:45 Loginov A. - Boe T. (KL) 1,43 2,42
229351 DNES 10:45 Loginov A. - Desthieux S. (KL) 1,39 2,55
229219 DNES 10:45 Loginov A. - Doll B. (KL) 1,49 2,27
229234 DNES 10:45 Loginov A. - Eberhard J. (KL) 1,46 2,35
229382 DNES 10:45 Loginov A. - Guigonnat A. (KL) 1,39 2,55
229314 DNES 10:45 Loginov A. - Hofer L. (KL) 1,33 2,80
229534 DNES 10:45 Loginov A. - Ľabeé-Lund H. (KL) 1,30 2,90
229052 DNES 10:45 Loginov A. - Peiffer A. (KL) 1,50 2,25
229299 DNES 10:45 Loginov A. - Samuelsson S. (KL) 1,40 2,51
254087 DNES 10:45 Malyshko D. - Garanichev E. (KL) 1,68 1,94
251294 DNES 10:45 Moravec O. - Krčmář M. (KL) 1,67 1,95
251784 DNES 10:45 Moravec O. - Pidruchnyi D. (KL) 1,50 2,25
252896 DNES 10:45 Otcenas M.. - Nelin J. (KL) 2,12 1,56
229725 DNES 10:45 Peiffer A. - Boe T. (KL) 1,71 1,90
229557 DNES 10:45 Peiffer A. - Doll B. (KL) 1,80 1,80
229618 DNES 10:45 Peiffer A. - Eberhard J. (KL) 1,74 1,86
229887 DNES 10:45 Peiffer A. - Fak J. (KL) 1,39 2,55
229814 DNES 10:45 Peiffer A. - Hofer L. (KL) 1,51 2,23
229737 DNES 10:45 Peiffer A. - Samuelsson S. (KL) 1,60 2,05
229856 DNES 10:45 Peiffer A. - Weger B. (KL) 1,40 2,51
253538 DNES 10:45 Pidruchnyi D. - Gow Ch. (KL) 1,61 2,04
253261 DNES 10:45 Rastorgujevs A. - Eliseev M. (KL) 1,76 1,84
247097 DNES 10:45 Samuelsson S. - Fak J. (KL) 1,48 2,30
247199 DNES 10:45 Samuelsson S. - Krčmář M. (KL) 1,33 2,80
247143 DNES 10:45 Samuelsson S. - Moravec O. (KL) 1,35 2,70
253206 DNES 10:45 Semenov S. - Anev K. (KL) 1,80 1,80
253068 DNES 10:45 Tsvetkov M. - Landertinger D. (KL) 1,80 1,80
251129 DNES 10:45 Weger B. - Rastorgujevs A. (KL) 1,65 1,98
253879 DNES 10:45 Wiestner S. - Iliev V. (KL) 1,65 1,98
253043 DNES 10:45 Windisch D. - Nelin J. (KL) 1,71 1,90

Šprint, muži Najlepší zo skupiny 1

Kód Uzavretie Celkový víťaz V
254888 DNES 10:45 Boe J.T. (sk.1) 1,70
255129 DNES 10:45 Fourcade M. (sk.1) 3,50
255164 DNES 10:45 Loginov A. (sk.1) 3,65
všetci musia vyštartovať

Šprint, muži Najlepší zo skupiny 2

Kód Uzavretie Celkový víťaz V
255570 DNES 10:45 Boe T. (sk.2) 2,70
255637 DNES 10:45 Samuelsson S. (sk.2) 2,75
255658 DNES 10:45 Hofer L. (sk.2) 2,80
všetci musia vyštartovať

Šprint, muži Najlepší zo skupiny 3

Kód Uzavretie Celkový víťaz V
255924 DNES 10:45 Eder S. (sk.3) 2,60
256582 DNES 10:45 Moravec O. (sk.3) 2,75
256669 DNES 10:45 Krčmář M. (sk.3) 2,90
všetci musia vyštartovať

Šprint, muži Viac chýb na strelnici

Kód Uzavretie Štandard102 1 0 2
257025 DNES 10:45 Boe J.T. - Fillon Maillet Q. (viac chýb) 2,60 2,45 2,90
257370 DNES 10:45 Fourcade M. - Garanichev E. (viac chýb) 2,95 2,25 2,80
259276 DNES 10:45 Kazar M. - Eberhard J. (viac chýb) 2,75 2,50 2,65
259126 DNES 10:45 Krčmář M. - Jacquelin E. (viac chýb) 2,80 2,42 2,70
257651 DNES 10:45 Loginov A. - Desthieux S. (viac chýb) 2,85 2,42 2,65
257922 DNES 10:45 Moravec O. - Pidruchnyi D. (více chyb) 2,85 2,30 2,85
259981 DNES 10:45 Rastorgujevs A. - Nordgren L. (viac chýb) 2,65 2,65 2,55

Šprint, ženy 7,5km Ruhpolding

Kód Uzavretie Celkový víťaz V 1-3 1-6 1-10 1-15
47926 DNES 14:30 Kuzmina A. 5,50 2,25 1,52 1,20 1,07
47937 DNES 14:30 Wierer D. 6,00 2,35 1,57 1,24 1,10
47927 DNES 14:30 Mäkäräinen K. 6,50 2,45 1,65 1,28 1,13
47930 DNES 14:30 Dahlmeier L. 7,50 2,60 1,73 1,30 1,14
47933 DNES 14:30 Vittozi L. 8,00 2,75 1,82 1,35 1,17
48048 DNES 14:30 Fialkova P. 13,00 3,85 2,20 1,47 1,22
222229 DNES 14:30 Olsbu Roiseland M. 14,00 4,05 2,30 1,52 1,25
48032 DNES 14:30 Chevalier A. 16,00 4,35 2,50 1,63 1,28
48051 DNES 14:30 Eckhoff T. 20,00 5,75 2,85 1,82 1,38
48053 DNES 14:30 Oeberg H. 23,00 7,00 3,20 2,00 1,46
48058 DNES 14:30 Herrmann D. 30,00 8,50 3,55 2,20 1,55
48066 DNES 14:30 Bescond A. 40,00 11,00 4,35 2,65 1,77
48054 DNES 14:30 Braisaz J. 40,00 11,00 4,35 2,65 1,77
48064 DNES 14:30 Aymonier C. 47,00 13,00 4,85 2,90 1,95
48079 DNES 14:30 Hojnisz M. 55,00 17,00 6,00 3,20 2,15
222737 DNES 14:30 Tandrevold I.L. 60,00 17,50 6,30 3,30 2,20
48074 DNES 14:30 Kryuko I. 65,00 18,00 6,50 3,50 2,30
48093 DNES 14:30 Preuss F. 70,00 19,50 7,00 3,40 2,35
48062 DNES 14:30 Davidová M. 75,00 21,00 7,70 3,35 2,40
48134 DNES 14:30 Puskarčíková E. 160,00 50,00 16,00 6,00 3,35
48119 DNES 14:30 Vítková V. 180,00 55,00 17,00 6,65 3,45

Šprint, ženy Najlepší zo skupiny 1

Kód Uzavretie Celkový víťaz V
271597 DNES 14:30 Fialkova P. (sk.1) 2,40
271598 DNES 14:30 Olsbu Roiseland M. (sk.1) 2,50
271609 DNES 14:30 Eckhoff T. (sk.1) 3,00
všetci musia vyštartovať

Šprint, ženy Najlepší zo skupiny 2

Kód Uzavretie Celkový víťaz V
271611 DNES 14:30 Oeberg H. (sk.2) 2,30
271612 DNES 14:30 Herrmann D. (sk.2) 2,50
271613 DNES 14:30 Braisaz J. (sk.2) 3,05
všetci musia vyštartovať

Šprint, ženy Najlepší zo skupiny 3

Kód Uzavretie Celkový víťaz V
271658 DNES 14:30 Hojnisz M. (sk.3) 2,60
271660 DNES 14:30 Tandrevold I.L. (sk.3) 2,70
271659 DNES 14:30 Kryuko I. (sk.3) 2,80
všetci musia vyštartovať

Šprint, ženy Sprint kdo lépe

Kód Uzavretie Kto lepšie 1 2
224883 DNES 14:30 Bescond A. - Davidová M. (KL) 1,51 2,35
224884 DNES 14:30 Bescond A. - Tandrevold I.L. (KL) 1,64 2,10
224895 DNES 14:30 Braisaz J. - Hojnisz M. (KL) 1,69 2,02
224896 DNES 14:30 Braisaz J. - Kryuko I. (KL) 1,60 2,16
224235 DNES 14:30 Dahlmeier L. - Fialkova P. (KL) 1,60 2,16
224236 DNES 14:30 Dahlmeier L. - Chevalier A. (KL) 1,52 2,33
224250 DNES 14:30 Dahlmeier L. - Olsbu Roiseland M. (KL) 1,56 2,24
225129 DNES 14:30 Eckhoff T. - Aymonier C. (KL) 1,44 2,55
225102 DNES 14:30 Eckhoff T. - Bescond A. (KL) 1,49 2,40
225092 DNES 14:30 Eckhoff T. - Oeberg H. (KL) 1,78 1,90
224428 DNES 14:30 Fialkova P. - Eckhoff T. (KL) 1,64 2,10
224456 DNES 14:30 Fialkova P. - Herrmann D. (KL) 1,45 2,52
224455 DNES 14:30 Fialkova P. - Oeberg H. (KL) 1,60 2,16
225283 DNES 14:30 Herrmann D. - Aymonier C. (KL) 1,54 2,29
225336 DNES 14:30 Herrmann D. - Hojnisz M. (KL) 1,55 2,26
225323 DNES 14:30 Herrmann D. - Tandrevold I.L. (KL) 1,49 2,40
224524 DNES 14:30 Chevalier A. - Herrmann D. (KL) 1,58 2,20
224538 DNES 14:30 Chevalier A. - Oeberg H. (KL) 1,66 2,06
223139 DNES 14:30 Kuzmina A. - Dahlmeier L. (KL) 1,71 1,99
223746 DNES 14:30 Kuzmina A. - Fialkova P. (KL) 1,50 2,38
223130 DNES 14:30 Kuzmina A. - Mäkäräinen K. (KL) 1,76 1,93
223747 DNES 14:30 Kuzmina A. - Olsbu Roiseland M. (KL) 1,43 2,58
223745 DNES 14:30 Kuzmina A. - Vittozi L. (KL) 1,69 2,02
223118 DNES 14:30 Kuzmina A. - Wierer D. (KL) 1,81 1,87
223788 DNES 14:30 Mäkäräinen K. - Fialkova P. (KL) 1,55 2,26
223865 DNES 14:30 Mäkäräinen K. - Olsbu Roiseland M. (KL) 1,49 2,40
224226 DNES 14:30 Mäkäräinen K. - Vittozi L. (KL) 1,78 1,90
224774 DNES 14:30 Oeberg H. - Bescond A. (KL) 1,53 2,31
224846 DNES 14:30 Oeberg H. - Braisaz J. (KL) 1,53 2,31
224594 DNES 14:30 Olsbu Roiseland M. - Bescond A. (KL) 1,38 2,76
224557 DNES 14:30 Olsbu Roiseland M. - Oeberg H. (KL) 1,63 2,11
224611 DNES 14:30 Puskarčíková E. - Vítková V. (KL) 1,77 1,92
224286 DNES 14:30 Vittozi L. - Eckhoff T. (KL) 1,45 2,52
224277 DNES 14:30 Vittozi L. - Fialkova P. (KL) 1,66 2,06
224272 DNES 14:30 Vittozi L. - Chevalier A. (KL) 1,56 2,24
223756 DNES 14:30 Wierer D. - Fialkova P. (KL) 1,52 2,33
223769 DNES 14:30 Wierer D. - Mäkäräinen K. (KL) 1,82 1,86
223770 DNES 14:30 Wierer D. - Olsbu Roiseland M. (KL) 1,46 2,49
223755 DNES 14:30 Wierer D. - Vittozi L. (KL) 1,73 1,96